Trwa ładowanie...
pozostawieni
04-10-2015 04:04

''Pozostawieni'' z nową piosenką

''Pozostawieni'' z nową piosenką
drpfzq0
drpfzq0

Drugi sezon serialu "Pozostawieni" doczeka się nowego utworu przewodniego.

W czołówce nowej odsłony usłyszymy bluegrassowy numer "Let The Mystery Be". Twórcą kawałka z 1992 roku jest Iris DeMent. Czołówkę nadchodzących odcinków można obejrzeć pod tym adresem. Tutaj z kolei można przypomnieć sobie otwierającą sekwencję pierwszego sezonu.

Po tajemniczym zniknięciu 2 procent mieszkańców Ziemi, ci którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W pierwszym sezonie serialu po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie. W drugim sezonie wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Premierowe odcinki można będzie oglądać w polskim HBO w poniedziałki - równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

drpfzq0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drpfzq0