Seriale zagraniczne"Pozostawieni" coraz bliżej

"Pozostawieni" coraz bliżej

"Pozostawieni" coraz bliżej

14.04.2014 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja HBO zaprezentowała kolejną zapowiedź serialu "Pozostawieni" ("The Leftovers").

Najnowsza produkcja HBO jest adaptacją wydanego w 2011 roku postapokaliptycznego bestselleru Toma Perrotty - "The Leftovers". Dzieło opowiada o mieszkańcach zwykłej podmiejskiej społeczności, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich członków. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. Nad chaosem, beznadzieją i traumą stara się zapanować nowy burmistrz, Kevin Garvey.

Głównego bohatera zagra Justin Theroux. Liv Tyler wcieli się w postać Meg, kobiety, która planuje wyjść za mąż, jednak w międzyczasie zostaje zwerbowana przez tajemniczą sektę. W produkcji wystąpią także Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Ann Dowd, Carrie Coon, Charlie Carver i Max Carver.

Zwiastun pierwszego sezonu serialu "Pozostawieni" można obejrzeć pod tym adresem.

Za kamerą pilotowego odcinka stanął Peter Berg. Scenariusz, z pomocą autora literackiego pierwowzoru, napisał współtwórca "Zagubionych" oraz autor fabuły "W ciemność. Star Trek", Damon Lindelof.

Premiera 10-odcinkowego serialu odbędzie 15 czerwca na antenie HBO.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także