Trwa ładowanie...

Pożegnanie paczki przyjaciół

Share
Pożegnanie paczki przyjaciół
Źródło: TVN
d4aczps

Jak skończy się historia paczki przyjaciół z serialu „Teraz albo nigdy!”? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę. 18 października TVN pokaże ostatni odcinek serialu.

Przez prawie dwa lata średnio trzy miliony widzów śledziło perypetie przyjaciół z Warszawy. Jedni bardzo przejmowali się ich perypetiami osobistymi i zawodowymi, inni podziwiali piękne wnętrza, stroje, plenery, ciekawy styl życia. Serial „Teraz albo nigdy!” obudził w tym czasie przeróżne pragnienia i marzenia. Widzowie żywo reagowali na każdy odcinek, pisząc niezliczone ilości listów. Dużo osób chciałoby samemu mieć tyle optymizmu, co bohaterowie i osiągać tak jak oni sukcesy na różnych polach. Stąd zrodził się pomysł na książkę, która tak jak serial ma bawić, ale też inspirować.

„Żyj tak, jak chcesz - Teraz albo nigdy!” to poradnik o opowiadają nie tylko o pracy na planie, ale dzielą się wskazówkami, jak żyć szczęśliwie. Książka autorstwa Elżbiety Bogusławskiej-Przybysz pojawi się na rynku tydzień po zakończeniu emisji serialu.

Na finał serialowej historii telewizja TVN zaprasza w niedzielę, 18 października, o godzinie 21:50.

d4aczps

Podziel się opinią

Share
d4aczps
d4aczps