Powroty w "Pierwszej Miłości"

Powroty w "Pierwszej Miłości"
Źródło zdjęć: © AKPA

21.01.2010 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Pierwsza Miłość" wkracza w nowy, dwunasty już sezon! Dla twórców serialu to wspaniała okazja do wprowadzenia nowych, wyjątkowo interesujących wątków. Na widzów czeka moc niespodzianek. Fanów serialu zaskoczy przede wszystkim powrót bohaterów znanych z poprzednich odcinków.

Na plan wracają znani aktorzy: Agnieszka Włodarczyk, Wojciech Majchrzak i Wojciech Medyński. Czym tym razem zadziwią widzów? W jaki sposób obecność kontrowersyjnych postaci wpłynie na akcję serialu? Tego dowiemy się już wkrótce.

Anna Bilewska, grana przez Agnieszkę Włodarczyk, powróci jako instruktorka fitness w klubie Kingi. Widzowie pamiętają Annę jako atrakcyjną i wysportowaną miłośniczkę ekstremalnych wrażeń. Ta pasjonatka obozów przetrwania i paintballu poszukuje mocnych wrażeń także w grach miłosnych. Wplątała w nie kiedyś Bartka i Patryka, angażując ich w miłosny trójkąt. Kiedy stworzony przez nią świat okazał się zbyt skomplikowany, Anna zniknęła.

Co może oznaczać powrót pięknej dziewczyny? Jak zareagują na to chłopcy? Czy Ania wraca z tęsknoty czy ma w tym interes? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach…

Tajemnicze losy Anny to nie jedyna niespodzianka dla widzów. Scenarzyści postanowili, że do Pierwszej Miłości powróci też Manuel, w którego wciela się Wojciech Medyński. Były instruktor tańca odsiaduje wciąż karę za próbę gwałtu na Marysi. Manuel jest żądny zemsty na tych, przez których znalazł się w więzieniu.

Do czego doprowadzi pojawienie się kontrowersyjnego bohatera? Co może zdziałać człowiek pozostający w więzieniu? Czy ma jakikolwiek wpływ na bieg wydarzeń na zewnątrz?

W więzieniu przebywa również Rudny. Były policjant z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, grany przez Wojciecha Majchrzaka. Jeszcze jako funkcjonariusz był na usługach przestępcy, przeciw któremu zeznawała Marysia. Widzowie zobaczą, jak były policjant aby przetrwać w więzieniu będzie na usługach najsilniejszego ze skazanych - Manuela.

Jak w takiej sytuacji odnajdzie się Rudy? Co wymyśli Manuel, aby zrewanżować się na tym, przez których trafił za kratki?

Zobacz także:

[

OD LOLITKI DO SEKSBOMBY, CZYLI JAK DORASTAŁA ANIA MUCHA ]( /gid,5832,img,218340,fototemat.html )
[

BRZYDULA SIĘ ROZEBRAŁA! ZOBACZCIE ZDJĘCIA! ]( /gid,5874,img,219095,fototemat.html )
[

NAJWIĘKSZE SERIALOWE OBCIACHY ROKU ]( /gid,5880,img,212495,fototemat.html )
[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także