Porządki w Siódemce

Porządki w Siódemce

21.03.2008 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kwietnia zmiany w TVN Siedem. Nieco przykurzona, do tej pory, stacja zmienia swoje oblicze kusząc najnowszymi serialami, kolejnymi odcinkami tych najpopularniejszych oraz nowymi programami – cała ramówka została pogrupowana w specjalne pasma tematyczne. To pierwsza tak duża zmiana od momentu powstania stacji.

Siódemka stawia na komedie. Jednym z głównych pasm będzie Wieczór z komedią - od poniedziałku do piątku, od godziny 19:00. W bloku zobaczymy kolejne odcinki kultowych Przyjaciół (g. 19:00), nowe epizody popularnego sitcomu Dwóch i pół (19:30) oraz – premierowo w TVN Siedem – Rockefeller Plaza 30 (20:00). Wieczór z komedią będzie kończył się o 20:30.

We wtorki – kolejna nowość, cykl Młodzieżowy wtorek czyli najnowszy amerykański hit dla młodzieży Plotkara o godzinie 20:30 i serial akcji Chuck – zaraz po Gossip girl. W środy, po wieczornym filmie wyświetlane będą programy rozrywkowe – po 22:00 „Ben Stiller Show”, a około 22:45 kulisy tanecznego hitu TVN „You Can Dance”.

W piątek około 22:15 Seans dla smakosza, w paśmie wyświetlany będzie amerykański serial Bez skazy, znany widzom z anteny TVN, gdzie pokazywany jest jednak dużo później – o północy. Po zakończeniu emisji Bez skazy kolejne odcinki Sześciu stop pod ziemią.

Kolejna dawka humoru podczas Komediowej soboty - cały dzień wypełniony zostanie filmami i programami wyłącznie z tego gatunku. Od rana emisja sitcomu „Świat według Dzikich”, a później maraton odcinków z mijającego tygodnia – Przyjaciół oraz Dwóch i pół. Wszystko to dodatkowo przeplatane amerykańskimi programami rozrywkowymi „Ben Stiller Show” oraz „The Chaser's War on Everything”.

Wśród pozostałych bloków tematycznych znajdziemy: Wyluzowani po szkole (Życie na fali – w dni powszednie o 15:55; Kochane kłopoty – sobota, 19:10), Popołudnie z sensacją („Kobra oddział specjalny” – w dni powszednie o 17:55, wkrótce nowe odcinki niemieckiego serialu „Medicopter 117”) i Seriale oldschoolowe („Columbo” – w niedziele o g. 15:20, wkrótce „Stawka większa niż życie”).

Na wiosnę „Siódemka” przygotowała również cykle filmowe – Wieczór z gwiazdą prezentujący największe nazwiska w evergreenach światowej kinematografii. Na początek seria z Alem Pacino i jego najwybitniejszymi rolami.

Pozostałe cykle to Czwartki grozy, Filmy Oldschoolowe i najważniejszy, niedzielny Super Seans z kinowymi przebojami.

Władze stacji zapowiadają, że to dopiero początek zmian. Na pewno jest to ruch w dobrym kierunku – być może dzięki temu TVN Siedem zwiększy swoją przewagę nad TV4. Niewykluczone, że w przyszłości do TVN Siedem powrócą seriale anime, które gromadziły nawet półmilionową widownię w RTL7.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także