Polsat zabije śmiechem

Polsat zabije śmiechem
Źródło zdjęć: © AKPA

05.08.2010 10:20, aktual.: 25.11.2013 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotnie wieczory na przełomie września i października Telewizja POLSAT zaprezentuje nowy program rozrywkowy „Zabij mnie śmiechem”. Do programu szukamy ludzi, którzy uprawiają stand-up – czyli tych, którzy rozśmieszają publiczność mówiąc własne teksty bez cenzury. Szukamy także nieznanych jeszcze szerokiej publiczności kabaretów z całej Polski. Chcemy również pokazać, tych, którzy uważają, że swoimi zdolnościami są w stanie rozśmieszyć publiczność do łez.

Tak jak przed laty wystartowała liga młodych kabaretów np. Ani Mru Mru, Łowcy. B czy Neonówka, które dziś są niekwestionowanymi gwiazdami, tak i teraz mamy nadzieję, że i dzięki temu programowi wyłonimy nowe osobowości świata kabaretu i rozrywki. Uczestnicy programu zostaną wyłonieni w drodze castingu. Pierwszy odbędzie się w Zielonej Górze (3 września). Kolejne w Poznaniu (4 września), w Krakowie (5 września), Warszawie (11 września) oraz w Sopocie (12 września). - Tych, których zaprosimy do programu wskaże z jednej strony producent, reżyser i prowadzący z drugiej zaś strony – nie bez znaczenia będzie reakcja, czyli śmiech wszystkich obecnych podczas castingu m.in. ekipy realizacyjnej: operatorów, dźwiękowców, obsługi planu i publiczności, ponieważ poczucie humoru jest indywidualną cechą każdego człowieka i nie łączy się ze sprawowaną funkcją. Przed uczestnikami, więc nie lada zadanie, ponieważ nie łatwo rozbawić ekipę, która, jak to w telewizji bywa, nie jedno już widziała – mówi Nina Terentiew Dyrektor
Programowy stacji.

Formuła show jest bardzo przejrzysta. Każdy z występujących na scenie ma 3 minuty na to, aby, jak mówi tytuł – zabić publiczność śmiechem. O przejściu zawodnika do finału decydują wyłącznie smsy widzów.

Do prowadzenia programu zaprosiliśmy Tomasza Kammela i Maryjusza Kałamagę. Tomasz Kammel słynie z estradowej klasy i opanowania a przez ostatni rok z wielką pasją uprawiał stand up (gatunek kabaretu, który przywędrował do nas z Ameryki, zdobywając coraz większe rzecze fanów w Polsce) Kompetencje Maryjusza Kałamagi w dziedzinie rozśmieszania są powszechnie znane, któż, bowiem nie dał się uwieść urokowi osobistemu słynnego „żółtego sweterka” z Kabaretu Łowcy B.

W programie będziemy też gościć znane gwiazdy sceny kabaretowej w ich premierowych skeczach.

- Telewizja POLSAT od lat stawia na kabarety. Świadczyć o tym może niewątpliwy sukces Kabaretonów na Sopot TOP trendy Festiwal, cykl programowy „Piotr Bałtroczyk przedstawia” czy też rokroczne Kabaretobranie. Oczywistym, więc było stworzenie programu, w którym młodzi, nieznani jeszcze ludzie będą mogli zaprezentować swój komediowy talent i stanąć w szranki o główną nagrodę – stypendium w jednej z Comedy School w USA. Mamy nadzieję, że walka będzie ostra a orężem śmiech publiczności – dodaje Nina Terentiew.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także