Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
19-10-2010 14:51

Policja u bohatera "Pierwszej miłości"

Share
Policja u bohatera "Pierwszej miłości"Źródło: AKPA
d2vmeqv

Co wydarzy się w listopadowych odcinkach serialu *"Pierwsza miłość"? Zapraszamy na krótki przegląd listopadowych odcinków.*

Sabina odczytuje referat z podstaw marketingu. Wszyscy studenci są pod wrażeniem, z wyjątkiem Aleksa, który wie, że praca jest plagiatem. Emilka postanawia ubiegać się o posadę sołtysa w Wadlewie. Jej optymizmu nie podziela Patryk. Aleks proponuje Mikserowi stanowisko asystenta w zespole analityków na uczelni. Łukasz próbuje namówić Annę na kolejną randkę.

Bartek poznaje kolejną zauroczoną nim mieszkankę Wadlewa. Nadopiekuńczość Renaty powoli staje się nie do zniesienia. Izabela próbuje zaprzyjaźnić się ze Stefani. Bartek przeprasza Romana za wszystkie ostre słowa, jakie wypowiedział pod jego adresem.

d2vmeqv

Kinga oficjalnie wprowadza się do mieszkania Emilki. Marek i Teresa są zasmuceni faktem, że ich córka opuściła rodzinne gniazdo. Nastrój Żukowskiego poprawia wiadomość o wysokości honorarium, jakie otrzymał ze sprzedaży książki. Łukasz oznajmia Kindze, że między nimi nigdy nic już nie będzie.

Za pokaźne honorarium otrzymane ze sprzedaży książki, Marek postanawia spełnić największe marzenie Teresy. Artur wyznaje Kindze prawdę na temat jego ślubu z Bereniką. Bartek stara się naprawić relacje z Eweliną. Grzegorz jest zazdrosny o Renatę.

Marek prosi Kingę, żeby pomogła mu namówić Teresę na wyjazd do Indii. W mieszkaniu Artura zjawiają się funkcjonariusze policji z Wydziału do Walki z Narkotykami. Paweł zaprasza Elę na kawę. Malwina nie przestaje adorować Bartka. Kolejny raz zjawia się w jego gabinecie i od słowa do słowa zaczyna go ostentacyjnie kokietować.

Zobacz także:

d2vmeqv

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d2vmeqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vmeqv
d2vmeqv