Trwa ładowanie...

Półfinał Hell's Kitchen! Zobacz co się wydarzy

Share
Półfinał Hell's Kitchen! Zobacz co się wydarzy
Źródło: Polsat
d23yhvy

To już ostatnia chwila, aby uczestnicy "Piekielnej Kuchni" mogli udowodnić szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że zasługują na miejsce w finale "Hell's Kitchen". Stawka jest tak wysoka, że szef "Piekielnej Kuchni" oraz sous szefowie Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz, będą jeszcze bardziej wnikliwi, ostrzy i krytyczni.

- To jest półfinał "Piekielnej Kuchni". Jak usłyszę jakiekolwiek pier... między wami, wywalam kogoś do domu! - zakomunikuje Wojciech Modest Amaro.

Tym razem uczestnicy będą musieli udowodnić, że potrafią gotować nie tylko w restauracji "Hell's Kitchen", ale również w terenie. Podzieleni na dwie drużyny: Sylwia Biały i Łukasz Kawaller oraz Kasia Rajkiewicz i Arkadiusz Klimkiewicz, będą serwować dania z grilla. Nie będą to jednak wyłącznie popularne kiełbaski czy skrzydełka, a dania ze składnikami wyznaczonymi przez Wojciecha Modesta Amaro.

d23yhvy

Uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najdrobniejsze przewinienie może ich kosztować utratę miejsca w wielkim finale. Ogromny stres z tym związany da się im tak bardzo we znaki, że między uczestnikami zacznie dochodzić do kłótni, jakich w "Hell's Kitchen" jeszcze nie było!

Kto trafi do finału pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen"? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek (3.06.2014) o godzinie 20.05 w Polsacie.

d23yhvy

Podziel się opinią

Share
d23yhvy
d23yhvy