Trwa ładowanie...
03-03-2008 10:05

'Pogoda na miłość' w TVN7

Share
'Pogoda na miłość' w TVN7
d4gxci2

Już za kilka dni kanał TVN Siedem po raz kolejny rozpocznie emisję serialu *One Tree Hill: Pogoda na miłość. Stacja należąca do koncernu ITI wyświetli na swojej antenie drugi sezon serialu.*

Początek w sobotę 7. marca o godzinie 11.55. Emisja powtórkowa w niedzielę 9 marca o 15.05.

Aktualnie w Stanach Zjednoczonych emitowana jest 5. seria One Tree Hill.

d4gxci2

Serial, który swoją premierę miał w 2003 roku, według wielu, od samego początku gwarantował ogromny sukces. Jego twórcą został Mark Schwaha, natomiast produkcją zajęli się członkowie ekipy serialu Tajmnice Smallville - Mike Tollin, Brian Robbins, Joe Davola.

W obsadzie znalazły się przyszłe gwiazdy młodego pokolenia Hollywood, w tym Chad Michael Murray znany doskonale polskim widzom z filmów Dom woskowych ciał.

Serial cieszy się niesłabnąca popularnością, zyskując rzesze wiernych fanów, dla których historia dwóch nieprzepadających za sobą braci i ich perypetie wśród szkolnych problemów i życiowych wątpliwości to źródło wzruszeń, poczucia humoru, a przede wszystkim poszukiwania odpowiedzi na pytanie dręczące każdego nastolatka we współczesnym świecie.

Ta intrygująca historia o przyrodnich braciach - sile więzów rodzinnych i prawdziwej przyjaźni, podbiła serca fanów na całym świecie. Sport, szkoła, młodzieńcze miłości i intrygi. Daj się wciągnąć w losy mieszkańców Tree Hill!

d4gxci2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gxci2
d4gxci2