Trwa ładowanie...
d4a91sf
pamiętniki wampirów

Po "Pamiętnikach wampirów" powalczy na granicy USA i Meksyku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po "Pamiętnikach wampirów" powalczy na granicy USA i Meksyku
d4a91sf

Gwiazdor "Pamiętników wampirów" Chris Johnson oraz znana z "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" Megan Dodds dołączyli do obsady serialu "Runner".

Produkcja opowie o Lauren Marks, której idealne życie zamienia się koszmar. Kobieta po tym jak uwierzyła, że jej mąż zginął w katastrofie lotniczej, będzie musiała stawić czoła dilerom narkotyków i sprzedawcom broni na granicy USA i Meksyku. W tzw. międzyczasie wychodzi na jaw, że mąż żyje, a Lauren musi podróżować z tajemniczą kobietą, która ukradła jej tożsamość.

W roli głównej pojawi się Paula Patton. W obsadzie znaleźli się już Brent Sexton oraz Adam Rodriguez. Teraz dołączyli do nich Chris Johnson, który wcieli się w Josha, przystojnego architekta i partnera Lauren w interesach, oraz Megan Dodds, która zagra Emily.

Za produkcję serialu odpowiada stacja ABC. Za kamerą staje australijski reżyser Michael Offer ("Sposób na morderstwo", "Longmire"). Scenariusz wyszedł spod pióra Michaela Cooneya. Jego podstawą jest turecki format o tytule "Son".

Johnson ostatnio gra w serialu "Chicago Fire". Dodds natomiast pojawiła się gościnnie w produkcjach "Białe kołnierzyki" oraz "Houdini".

d4a91sf

Podziel się opinią

Share
d4a91sf
d4a91sf