Trwa ładowanie...
d2u1jjf

"Plotkara" powraca! Premiera wiosną 2020 r.

O powrocie kultowego serialu "Plotkara" mówiono już od kilku miesięcy. Teraz informacje te potwierdziły się, a już niebawem zobaczymy 10 odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Plotkara" powraca wiosną 2020 r.
"Plotkara" powraca wiosną 2020 r. (East News)
d2u1jjf

Według informacji zagranicznych mediów, najnowszy sezon "Plotkary" będzie miał 10 odcinków, które będzie można obejrzeć na platformie HBO Max. Na pewno na plan wrócą wszyscy główni twórcy pierwszej serii: Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Nie wiadomo natomiast, kogo zobaczymy w główych rolach i czy będą to aktorzy znani z poprzednich serii.

- Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będziemy mieć media społecznościowe i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. To będzie serial o zmianach społecznych - opowiada scenarzysta serialu.

ZOBACZ: Blake Lively o filmie "Zwyczajna przysługa"

Premierowe odcinki najprawdopodobniej będzie można zobaczyć już w przyszłym roku. HBO Max ma ruszyć wiosną 2020 r., więc być może wtedy zostanie wyemitowany serial "Plotkara". To z pewnością zachęciłoby widzów, aby wykupić dostęp do platformy.

d2u1jjf

Pierwszy sezon "Plotkary" zadebiutował 19 września 2017 r. Powstało sześć sezonów tej produkcji, ponieważ cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Ostatni odcinek miał premierę 17 grudnia 2012 roku. W rolach głównych mogliśmy oglądać takie gwiazdy jak Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford i Taylor Momsen.

Przeczytaj: "Plotkara": Blake Lively w nieodpowiednim stroju na spotkaniu z premierem

"Plotkara" to amerykański serial młodzieżowy oparty na serii powieści o tym samym tytule autorstwa Cecily von Ziegesar. Narratorem serialu jest Plotkara o nieznanej tożsamości, która opisuje skandaliczne życie uczniów prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku. Intrygi bogatych uczniów i ich rodzin wzbudziły niezwykłe zainteresowanie na całym świecie.

Głównymi bohaterkami serialu "Plotkara" są Blair (Leighton Meester) i Serena (Blake Lively). Serial kończy się wyjaśnienim zagadki, kto wcielał się w rolę tytułowej Plotkary, która prowadziła też blog internetowy.

Czekacie na premierę?

d2u1jjf

Podziel się opinią

Share

d2u1jjf

d2u1jjf