Trwa ładowanie...

Pitbull nagrywa i imprezuje z pingwinami

Share
Pitbull nagrywa i imprezuje z pingwinami
d25lhlx

Pitbull opublikował teledysk do najnowszego singla, "Celebrate".

Numer powstał do filmu "Pingwiny z Madagaskaru". W towarzyszącym nagraniu klipie nie zabrakło bohaterów nadchodzącej animacji. Sympatyczne nieloty pojawiają się np. w studiu, w którym nagrywa Pitbull. Teledysk można zobaczyć poniżej:

Najnowsza pełnometrażowa wersja przygód pingwinów ujawni ich drugą tożsamość - sprytnych agentów. W filmie, za którego reżyserię odpowiadają Simon J. Smith ("Film o pszczołach") i Eric Darnell ("Madagaskar 3"), usłyszymy głosy całej plejady gwiazd, w tym Johna Malkovicha, Andy'ego Richtera, Toma McGratha, Chrisa Millera, Kena Jeonga, Annet Mahendru i Petera Stormare oraz Benedicta Cumberbatcha.

d25lhlx

Do kin w Polsce obraz trafi 30 stycznia 2015 roku.

Piosenka "Celebrate" zapowiada także płytę muzyka z Miami. Krążek zatytułowany "Globalization" ukaże się 25 listopada. Do współpracy nad materiałem artysta zaprosił takich wykonawców jak Chris Brown, Jennifer Lopez, Sean Paul i Jason Derulo.

W zestawie znajdą się utwory "Fireball" z udziałem Johna Ryana, "Wild Wild Love" z G.R.L. oraz hymn tegorocznego Mundialu w Brazylii "We Are One (Ole, Ola)".

W listopadzie 2012 roku Pitbull wydał album "Global Warming".

d25lhlx

Podziel się opinią

Share
d25lhlx
d25lhlx