Trwa ładowanie...

Piróg o Wolińskim: "Jest narcyzem, ale..."

Piróg o Wolińskim: "Jest narcyzem, ale..."Źródło: AKPA
d1y0rj5
d1y0rj5

W najnowszym odcinku ”Gwiazd na dywaniku” Joannie Horodyńskiej towarzyszyć będzie "człowiek małych gabarytów i wielkiego, niewyparzonego języka" - Michał Piróg. Kogo tym razem prowadząca i jej gość wezmą na tapetę?

Na początku programu w czasie wymiany poglądów o stylistach i krytykach stylizacji - gość skrytykuje prowadzącą program:

- Kochana powiem ci jedną rzecz ty też jesteś nabzdyczona w tych swoich ocenach - podsumuje Horodyńską Piróg.

d1y0rj5

Prowadzący program oceniać będą głównie męskie stylizacje, na pierwszy ogień pójdzie stylizacja Tomasza Karolaka ( z pokazu Vistuli) Horodyńska stwierdziła, że aktor "jest przebierańcem".

- Ja wiem, że tu jest problem z figurą, sylwetką, postawą i posturą, ale dla mnie to jest śmieszne. Wolę jak on wygląda przeciętnie, bo i tak wygląda jakby zszedł z pługa - stwierdziła stylistka.

Następną osobą, której stylizację oceniali prowadzący był Dawid Woliński (stylizacja z pokazu Vistuli - srebrne spodnie) Piróg skomentował "moja idolka" natomiast Horodyńska stwierdziła, że "fani Michaela Jacksona byli szczęśliwi".

Następnie Michał Piróg opowiadając o swojej znajomości z projektantem stwierdził, że pomimo pracy przy jednym projekcie nie znają się zbyt dobrze, za dużo ze sobą nie rozmawiali. Nie przeszkodziło mu to jednak w opisie Wolańskiego słowami:

d1y0rj5

- Dawid jest narcyzem, ale jest tak niewinnie głupiutki w tym narcyzmie, że ja jemu wybaczam, że on założył takie rzeczy.
- On sobie nie zdaje sprawy z tego że to jest śmieszne a czasami żenujące - mówiła Horodyńska.

- Tym samym to jest adekwatne do jego wizerunku; tego co mówi, ta naiwność, ta pustka intelektualna amerykańska się z tym stylem wiąże, nie boląc innych. To jest autentyczne, taka męska Paris Hilton - ma się świecić, ma być na bogato. To się broni jak ubrania na lalce Barbie- podsumował Wolińskiego Piróg.
Trafnie?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1y0rj5

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1y0rj5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y0rj5