Trwa ładowanie...
dqap9ln
dqap9ln

[

]( http://www.fakt.pl )

To jedna z największych tajemnic TVN. Już w październiku stacja pokaże nowy program, w którym zobaczymy Michała Piróga (32 l.). Nie chodzi jednak ani o "Top Model", ani "You Can Dance". Tym razem tancerz zadebiutuje jako... poważny publicysta.

To będzie program związany z moją dużą miłością i z czymś, w co wierzę. Przy jego powstawaniu pracuję od początku – powiedział nam Piróg.

dqap9ln

Jedno jest pewne Michał nie będzie ani tańczyć, ani mówić o tańcu czy choreografii. Program ma poruszać ważkie społecznie tematy. A że Piróg znany jest z ciętego języka i wielu pasji może być naprawdę interesująco. – Program będzie poruszał bardzo ważny dla mnie i dla wielu ludzi temat. Nie ma to nic wspólnego z show, to coś bliżej publicystyki, ale takiej fajnej. Na razie jednak nie mogę nic więcej zdradzić – dodaje.

To będzie już trzeci program Michała w TVN. Najwyraźniej stacja docenia jego nietuzinkowość i błyskotliwość, a sam Michał wyrasta na prawdziwą gwiazdę stacji. My już nie możemy się doczekać.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kazadi zaprosiła producenta Jacksona!

dqap9ln

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dqap9ln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqap9ln