Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak: Ekipa "Dzień Dobry TVN" pożegnała męża Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak został wzruszająco pożegnany przez ekipę "Dzień Dobry TVN". Słowa Piotra Adamczyka i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej wyciskają łzy z oczu.

Piotr Woźniak-Starak: Ekipa "Dzień Dobry TVN" pożegnała męża Agnieszki Woźniak-StarakŹródło: ONS.pl
d2u3avm
d2u3avm

Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany na ukochanych Mazurach. Msza, którą zaplanowano na 29 sierpnia o godz. 19:00, ma odbyć się bez udziału mediów. Rodzina w nekrologu poprosiła, aby nie składać kondolencji. Zamiast tego można wpłacić datek na jedną z trzech organizacji.

ZOBACZ WIDEO: Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

Choć od śmierci producenta minęły prawie dwa tygodnie, w prasie wciąż pojawiają się nekrologi, a w mediach społecznościowych wzruszające wpisy gwiazd i celebrytów. Do tych osób dołączyła teraz też ekipa "Dzień Dobry TVN". Na koniec czwartkowego odcinka zostało wyemitowane kilkuminutowe pożegnanie Woźniaka-Staraka. W stworzeniu nagrania wzięły udział osoby, które ostatnimi czasy współpracowały z producentem.

d2u3avm

- Stworzył taką atmosferę na planie, że wszystkim zależało. To była praca zbiorowa. Ma... Miał niezwykłego nosa do ludzi - powiedział w wideo Piotr Adamczyk.

- Pierwsze spotkanie było śmieszne. Zrobiła na mnie wrażenie takie, że gdybym nie wiedział, że kolesie obok to ochrona, to pomyślałbym, że wychował się na podwórku obok. (...) Pozostaje nam teraz wierzyć, że możemy dokończyć to, co zaczął - dodał reżyser i scenarzysta Łukasz Palkowski.

- Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: "ja to ogarnę". Zawsze to powtarzał. "Ja to ogarnę". Zawsze był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie - wspominała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

- Będzie mi go brakowało jako człowieka, przyjaciela, który kochał ludzi. Tak go zapamiętam - podsumował operator filmowy Piotr Sobociński.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia br. i od tamtej pory ślad po nim zaginął. Akcję poszukiwawczą śledziła cała Polska. 22 sierpnia br. otrzymaliśmy wstrząsającą wiadomość o odnalezieniu jego ciała.

d2u3avm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2u3avm