Trwa ładowanie...

Piotr Tymochowicz szykuje się do ślubu. Jego żoną zostanie 20-letnia Kambodżanka

Piotr Tymochowicz wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Wybranką serca polskiego eksperta od spraw wizerunku politycznego jest młodsza od niego o 34 lata Kambodżanka. "To miłość od pierwszego wejrzenia" - wyznaje Tymochowicz. Para spisała już umowę przedmałżeńską.

Piotr Tymochowicz szykuje się do ślubu. Jego żoną zostanie 20-letnia KambodżankaŹródło: Facebook.com
d2hhym7
d2hhym7

Piotr Tymochowicz musiał się udać aż do dalekiej Azji, by odnaleźć miłość swojego życia. W Kambodży poznał 20-letnią Sa Na, która od razu zawróciła mu w głowie.

- To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia. Szliśmy w swoim kierunku i w pewnym momencie stanęliśmy naprzeciwko siebie. Staliśmy tak z 20 sekund i patrzyliśmy na siebie, po czym wziąłem ją za rękę i poszliśmy dalej. I tak się zaczęło - zdradza Tymochowicz w rozmowie z "Super Expressem". Dodaje, że już 12 kwietnia br. weźmie on ślub ze swoją nową ukochaną.

Tymochowicz ma już za sobą jedno małżeństwo. Niespełna dwa lata temu rozwiódł się on z Marzeną Popowską. Wydaje się, że u boku nowej partnerki odnalazł spokój i szczęście:

d2hhym7

- Kocham ją. Uczę Sa Na języka angielskiego, a ona mnie języka khmerskiego. Chcemy zamieszkać w Kambodży, a po kilku latach przenieść się do Tajlandii albo Malezji. To Sa Na nauczyła mnie, co to znaczy żyć tu i teraz, a nie przeszłością czy przyszłością.

Tymochowicz zdradził, jaki pierścionek zaręczynowy wręczył ukochanej:

- Mamy już umowę przedmałżeńską. Sa Na dostała od mnie piękny pierścionek, wart około 1000 dolarów. Kochamy się i chcemy spędzić ze sobą życie.

Ekspert chwali się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie często zamieszcza zdjęcia swojej nowej wybranki serca. Czy młoda Kambodżanka i Tymochowicz pasują do siebie?

d2hhym7

Piotr Tymochowicz to urodzony w 1963 roku polski doradca medialny i specjalista do spraw wizerunku oraz marketingu politycznego. W latach 90. pomagał m.in. Marianowi Krzaklewskiemu, a przed wyborami parlamentarnymi w roku 2001 wykreował nowy image Andrzeja Leppera. Metody pracy Tymochowicza można było zobaczyć w dokumencie Marcela Łozińskiego "Jak to się robi?", gdzie ukazane zostały mechanizmy tworzenia medialnej postaci z tzw. szarego obywatela.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2hhym7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhym7