Seriale zagranicznePilot "Żywych Trupów" zaakceptowany

Pilot "Żywych Trupów" zaakceptowany

Pilot "Żywych Trupów" zaakceptowany

21.01.2010 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekranizacja jednego z najpopularniejszych komiksów ostatnich lat jest coraz bliżej. Szefowie AMC Network zaakceptowali właśnie plany nakręcenia jej pilota. Jeżeli ten się spodoba, produkcja serialu ruszy pełną parą.

Jak donosi „Variety” decyzja zapadła po zapoznaniu się szefów stacji ze scenariuszem pilota, który przedstawił Frank Darabont (mający być także reżyserem serialu). I choć nie znaczy to jeszcze, że cały serial zostanie zrealizowany, jest to z pewnością dobry znak.

„Żywe Trupy” to ukazująca się także w Polsce seria o świecie opanowanym przez zombie. Historia opowiada o grupie ocalałych, którzy starają się przeżyć w zrujnowanej rzeczywistości. Oryginalność pomysłu Roberta Kirkmana polega na ciągłości opowieści. Jak wielokrotnie przyznawał Kirkman chodziło mu o to, by pokazać jak wyglądałoby codzienne życie w świecie zombie.

Frank Darabont to reżyser takich filmów jak „Zielona Mila”, „Mgła” czy „Skazani na Shawshank”. Robert Kirkman zadeklarował, że będzie bardzo ściśle współpracował z Darabontem. Pieniądze wykłada stacja AMC Network, odpowiedzialna między innymi za wielokrotnie nagradzany serial „Mad Man”.

Zobacz także:

[

OD LOLITKI DO SEKSBOMBY, CZYLI JAK DORASTAŁA ANIA MUCHA ]( /gid,5832,img,218340,fototemat.html )
[

BRZYDULA SIĘ ROZEBRAŁA! ZOBACZCIE ZDJĘCIA! ]( /gid,5874,img,219095,fototemat.html )
[

NAJWIĘKSZE SERIALOWE OBCIACHY ROKU ]( /gid,5880,img,212495,fototemat.html )
[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także