WP

Pilot "Żywych Trupów" zaakceptowany

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pilot "Żywych Trupów" zaakceptowany
WP

Ekranizacja jednego z najpopularniejszych komiksów ostatnich lat jest coraz bliżej. Szefowie AMC Network zaakceptowali właśnie plany nakręcenia jej pilota. Jeżeli ten się spodoba, produkcja serialu ruszy pełną parą.

Jak donosi „Variety” decyzja zapadła po zapoznaniu się szefów stacji ze scenariuszem pilota, który przedstawił Frank Darabont (mający być także reżyserem serialu). I choć nie znaczy to jeszcze, że cały serial zostanie zrealizowany, jest to z pewnością dobry znak.

„Żywe Trupy” to ukazująca się także w Polsce seria o świecie opanowanym przez zombie. Historia opowiada o grupie ocalałych, którzy starają się przeżyć w zrujnowanej rzeczywistości. Oryginalność pomysłu Roberta Kirkmana polega na ciągłości opowieści. Jak wielokrotnie przyznawał Kirkman chodziło mu o to, by pokazać jak wyglądałoby codzienne życie w świecie zombie.

WP

Frank Darabont to reżyser takich filmów jak „Zielona Mila”, „Mgła” czy „Skazani na Shawshank”. Robert Kirkman zadeklarował, że będzie bardzo ściśle współpracował z Darabontem. Pieniądze wykłada stacja AMC Network, odpowiedzialna między innymi za wielokrotnie nagradzany serial „Mad Man”.

Zobacz także:

[

Podziel się
WP

OD LOLITKI DO SEKSBOMBY, CZYLI JAK DORASTAŁA ANIA MUCHA ]( /gid,5832,img,218340,fototemat.html )
[

Podziel się

BRZYDULA SIĘ ROZEBRAŁA! ZOBACZCIE ZDJĘCIA! ]( /gid,5874,img,219095,fototemat.html )
[

Podziel się
WP

NAJWIĘKSZE SERIALOWE OBCIACHY ROKU ]( /gid,5880,img,212495,fototemat.html )
[

Podziel się

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g )

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP