Trwa ładowanie...

Pikantne włoskie wakacje

Share
Pikantne włoskie wakacjeŹródło: mtv
d5i6cgh

W MTV Polska już w marcu zadebiutuje serial, który wywołał rzadko spotykaną falę komentarzy i kontrowersji.

Od momentu swego debiutu w USA w 2009 roku, nie schodzi z ust milionów widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy ósemki młodych Amerykanów o włoskich korzeniach.

Akcja reality show rozgrywa się Jersey Shore, gdzie bohaterowie programu postanawiają spędzić wakacje. Angelina, Jenni, Mike, Nicole, Paul, Ronnie, Sammi i Vinny dzielą wspólne chwile w Seaside Heights podczas letnich miesięcy, które obfitują w wiele ciekawych i nierzadko kontrowersyjnych wydarzeń.

Kamery MTV rejestrują wszystkie najważniejsze momenty wakacji bohaterów – w tym rozterki miłosne i najważniejsze sytuacje w pracy. Poza spędzaniem czasu w letnim domku i organizowaniem szalonych zabaw, lokatorzy na co dzień pracują w miejscowym sklepie odzieżowym.

d5i6cgh

Sytuacja przyjaciół się komplikuje, gdy dochodzi do konfliktu z ich szefem, a zarazem właścicielem domku, w którym rezydują. Dodatkowo, bohaterowie prezentują różne typy osobowości, dzięki czemu ich relacje pełne są emocji, od radości i euforii po gniew i frustrację. Wszystko to w MTV Polska już w marcu.

Premiera: 28 marca
Emisja: niedziela o g. 22:00

Powtórki: sobota o g. 22:00, czwartek o g. 20:00

d5i6cgh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5i6cgh