Trwa ładowanie...
dwbwzai

Piesek uczestnika "Take me out" skradł całe show. Zapewnił też swojemu panu randkę

Ostatni odcinek programu randkowego Polsatu miał jeden jasny punkt. Do studia wraz z jednym z uczestników zawitał mały, uroczy piesek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piesek zdobył serca publiczności
Piesek zdobył serca publiczności (Materiały prasowe)
dwbwzai

Format "Umów się ze mną. Take Me Out", delikatnie mówiąc, nie zapewnia rozrywki na wysokim poziomie. Mimo to wiele osób nie tylko decyduje się oglądać show o zdesperowanych singlach, ale i brać w nim udział. Na szczęście ostatni odcinek programu miał jeden mocny punkt. Był nim słodki czworonóg. Piesek należał do Marcina, który walczył o względy kobiet. Co prawda, mężczyzna dostał kilka komplementów, zanim pokazał swojego pupila. Jedna z dziewczyn wyznała, że przypomina jej jednego z idoli.

- Kręcisz mnie, ponieważ przypominasz mojego ulubionego wokalistę disco polo - wyznała.

Mężczyzna na zapoznawczym filmie mówił o pasji do sportu oraz pracowitości, a później przedstawił Panciowatego, którego zabiera na spacery, a nawet bierze na obiady do restauracji.

Materiały prasowe

Okazało się, że piesek jest też w studiu i zadowolony przybiegł do swojego pana. Pupil skradł całe show, dodatkowo zapewniając Marcinowi randkę. Jedna z kobiet stwierdziła, że Panciowaty na pewno polubi się z jej psem i będą chodzili na spacery razem.

Czy udział w tym programie daje uczestnikom szansę na miłość? Na to szanse nie są wielkie. Za to wszyscy z wzajemnością zakochali się w pociesznym czworonogu.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dwbwzai

Podziel się opinią

Share

dwbwzai

dwbwzai