Trwa ładowanie...
01-09-2014 16:31

Pierwszy dzień "Szkoły"!

Pierwszy dzień "Szkoły"!
d1ox0f5
d1ox0f5

Dla uczniów polskich szkół wakacje właśnie przechodzą do historii… Wśród nich są również bohaterowie nowego serialu TVN – „Szkoła”, którzy również usłyszą dziś pierwszy dzwonek. I jeśli wierzyć zasadzie, że jaki początek taki cały rok - to w tej szkole dużo się będzie działo!

Jest 1 września, uczniowie Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 im. Adama Mickiewicza w Krakowie rozpoczynają nowy rok szkolny. Wszyscy spotykają się na uroczystym apelu, który prowadzi dyrektor szkoły, polonista, Stanisław Chlebowski.

15-letnia Karolina Stelmaszczyk przez cały poprzedni rok szkolny umawiała się ze starszym o rok Łukaszem. Jednak w wakacje zakochała się w dużo starszym od niej chłopaku, który był trenerem na obozie sportowym. Dlatego stara się uniknąć spotkania z Łukaszem. W końcu jednak zdobywa się na odwagę i zrywa z nim, ale pod pretekstem nauki i przygotowań do egzaminów końcowych. Kiedy Karolina dzwoni do nowego ukochanego, okazuje się, że on wcale nie zamierza się z nią spotykać. Od kilku lat ma bowiem swoją dziewczynę, która właśnie wróciła z Londynu. Młody mężczyzna daje jej wyraźnie do zrozumienia, że dla niego była wyłącznie wakacyjną przygodą… Karolina jest załamana!
Nie dość, że zerwała z Łukaszem to jeszcze skompromitowała się w oczach koleżanek, którym już zdążyła opowiedzieć o swoim nowym związku…
Uczeń z pierwszej klasy gimnazjum, Patryk Głowiński, uwielbia dowcipy i nieustannie szuka okazji do zrobienia żartu. Początek roku szkolnego i uroczysta akademia z udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli jest, w przekonaniu chłopaka, idealnym momentem, żeby pokazać na co go stać i przejść do historii szkoły! Patryk chce również spektakularnie zaistnieć wśród nowych kolegów. Wpada na pomysł, aby w czasie apelu ogłosić przez szkolny radiowęzeł komunikat o podłożeniu bomby i koniecznej ewakuacji wszystkich osób z budynku! Wspólnie z dwoma kolegami włamuje się do radiowęzła i wprowadza swój plan w życie!

Jaki będzie finał tej historii dowiemy się już dziś! Zapraszamy do oglądania nowego serialu TVN – „Szkoła”, od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00!

d1ox0f5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ox0f5