Trwa ładowanie...
"Pierwsza randka" powraca! Co czeka widzów?
Informacja prasowa
pierwsza randka

"Pierwsza randka" powraca! Co czeka widzów?

Restauracji "Pierwszej randki" nie można porównać do żadnej innej. Każdy, kto tutaj przyjdzie, ma szansę znaleźć miłość swojego życia. Jak mówi jej menadżer, Wojtek, "miłość, która ma trwać wiecznie czasem potrzebuje sekundy, żeby się zacząć". Program wraca na antenę TVP w odświeżonej formule!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d7vo7u4

Nie ma lepszego sposobu na znalezienie miłości niż romantyczna kolacja. W każdym z 12 odcinków programu pod czujnym okiem kamer po raz pierwszy spotykają się cztery pary. Mają okazję napić się wspólnie drinka, spróbować wykwintnych dań, a przede wszystkim porozmawiać i lepiej się poznać. Każdy uczestnik może też zadzwonić do bliskiej osoby i podzielić się pierwszym wrażeniem. Po spotkaniu każda para decyduje, czy ta znajomość będzie trwać nadal. Restauracja "Pierwsza randka" to laboratorium miłości, gdzie potrafi zrodzić się prawdziwe uczucie!

Program jest realizowany w oparciu o format "First Dates" stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii, a w Polsce średnia oglądalność poszczególnych odcinków pierwszego sezonu wyniosła ponad milion widzów. Producentem "Pierwszej randki" na zlecenie TVP2 jest Rochstar. Show wraca na antenę TVP2 już 31 sierpnia o godzinie 20:40!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d7vo7u4

Podziel się opinią

Share
d7vo7u4
d7vo7u4