Trwa ładowanie...
walking dead

Piąty sezon "The Walking Dead" najlepszy

Share
Piąty sezon "The Walking Dead" najlepszy
d3cd39j

Kanał Fox przedstawił polskim fanom pierwsze materiały promujące piąty sezon "" ("The Walking Dead"). Aktorzy zapowiadają bardzo mocną serię.

Chwilę po tym, jak w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu - przedstawiające granego przez Normana Reedusa Daryla (na zdj. poniżej) - w internecie dostępne stały się materiały wideo.

Fani cyklu mogą zajrzeć za kulisy pierwszego dnia zdjęć. - To najambitniejszy pierwszy odcinek, jaki nakręciliśmy - mówi w reportażu Andrew Lincoln (Rick). - Moim zdaniem to będzie najlepszy sezon.

- Niektóre sceny są tak mocne, że mogą ich nie puścić w telewizji - dodaje Lauren Cohan, która gra Maggie.

d3cd39j

- Kiedy przeczytałem scenariusz, nie mogłem w to uwierzyć - zachwala Chad L. Coleman (Tyresse). - To będzie coś niesamowitego.

- To świetny początek sezonu - wtóruje mu Steven Yeun (Glenn).

Z kolei poniżej można obejrzeć pierwsze ujęcia z premierowego sezonu. W Polsce seria zadebiutuje jesienią.

Przypomnijmy, że serial oparty jest na komiksowej serii autorstwa Roberta Kirkmana. W finale czwartego sezonu rozbita w wyniku wcześniejszej potyczki pod więzieniem grupa Ricka znowu się połączyła. Bohaterowie spotkali się jednak w miejscu, które jest co najmniej podejrzane. Terminus, gdyż o nim mowa, miał być oazą dla ocalałych. Tymczasem grupa Ricka została pojmana i zamknięta w wagonie kolejowym.

d3cd39j

Podziel się opinią

Share
d3cd39j
d3cd39j