Piąty sezon "Supernatural" ostatni

Piąty sezon "Supernatural" ostatni
Źródło zdjęć: © The CW

09.05.2008 10:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy serial ma to do siebie (no może jednak nie każdy...), że kiedyś musi się skończyć. Podobnie będzie z serią *Supernatural, która zdaniem jej producentów powinna liczyć pięć sezonów.*

Aktualnie serial jest na finiszu trzeciej serii z potwierdzoną już realizacją czwartej. Stacja The CW zamówiła 22 odcinki nowego sezonu. Nie jest jednak wcale powiedziane, że kolejna seria będzie ostatnią, bo jej twórcy liczą na jeszcze jedną.

- Jest jeszcze trochę do odkrycia - mówi Eric Kripke. - Całość historii rozpisaliśmy na pięć lat. Naszym głównym bohaterom - Jaredowi Padaleckiemu i Jensenowi Acklesowi ta wizja się podoba. Piąty sezon jest możliwy, ale nie możemy być go pewni. To będzie zależało od wielu czynników, między innymi od oglądalności czwartej serii - dodaje pomysłodawca serialu Nie z tego świata.

- Ja nadal podtrzymuje swoją chęć zakończenia Supernatural na piątym sezonie. Lepiej zakończyć dobry serial na takim właśnie etapie, niż ciągnąć go w nieskończoność i robić bardzo słabe serie, która mają po 8 albo 9 sezonów. Nasz serial to epicka historia, która zasługuje na dobre zakończenie - przyznaje Kripke.

Czas pokaże, czy życzenie twórców Nie z tego świata się spełni i historia braci Winchesterów zamknie się po pięciu latach produkcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także