Perfidny szantaż w "M jak miłosć"

Perfidny szantaż w "M jak miłosć"
Źródło zdjęć: © AKPA

09.11.2010 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serialu *"M jak miłość"tym razem to nie Grażyna będzie sprawiała kłopoty, ale ktoś sprawi problemy jej. Dojdzie do perfidnego szantażu.*

Ewelina to ewidentnie typ spod ciemnej gwiazdy. Nie z takimi znajomymi powinna zadawać się Grażyna, zwłaszcza po wyjściu z więzienia. Wielka tajemnica, którą ukrywa Raczyńska pozwoli jej przeciwniczce na szantaż i to na wielką skalę. Nikt nie wie, co się stało.

Co takiego stało się, że Grażyna tak ochoczo będzie rozdawała pieniądze i spełni wszystkie zachcianki szantażystki. Zaniepokojeni całą sytuacją będą też rogowscy, bo przecież przychodnia to praktycznie ich drugi dom. Dodatkowo Ewelina zacznie pracować jako pielęgniarka. Bez uprawnień.

Dużo się dzieje, a ma być jeszcze więcej wydarzeń. My już teraz zapraszamy zatem na kolejne odcinki "M jak miłość".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także