Trwa ładowanie...
05-12-2012 14:59

"Paradoks": Czy inspektor Kaszowski przeżyje?

"Paradoks": Czy inspektor Kaszowski przeżyje?
d49wnfs
d49wnfs

Jak zakończy się pierwszy sezon serialu *"Paradoks"? Postrzelony podczas obławy na przemytników kokainy przez Łańcucha (Mariusz Jakus) Marek Kaszowski (Bogusław Linda) pada nieprzytomny na ziemię... Pochylony nad inspektorem Młody (Cezary Łukaszewicz) nie ma wątpliwości, że jego przełożony za chwilę umrze!*

- Zabiłeś policjanta! – krzyknie Młody w stronę bandyty w finałowym, 13. odcinku „Paradoksu”. . Oczy Kaszowskiego zajdą mgłą. Inspektor straci przytomność...

Co prawda w poprzednim odcinku Joannie (Anna Grycewicz) udało się obezwładnić Łańcucha, zanim ten zdążył oddać w stronę Kaszowskiego drugi strzał, ale podkomisarz Majewska nie jest pewna, czy ten pierwszy nie okaże się śmiertelny. Jest przerażona.

W finałowym odcinku „Paradoksu” okaże się, że kula wystrzelona przez Łańcucha przeszyła ciało Kaszowskiego parę centymetrów nad sercem, tuż nad płucem i żebrami. Lekarze przez piętnaście godzin będą walczyli, by uratować inspektora, choć nie wiedzą, czy uda się im wygrać z nieubłaganie biegnącym czasem. Każda minuta, każda chwila może zdecydować, czy Marek będzie żył.

Czy inspektor Marek Kaszowski przeżyje? Czy rozwiąże kolejną kryminalną zagadkę z przeszłości? Czy może ostatnie śledztwo, jakie poprowadzą współpracujący z nim policjanci, dotyczyć będzie jego... śmierci?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w czwartek o godzinie 21.10, kiedy to TVP 2 rozpocznie emisję finałowego odcinka „Paradoksu”.

d49wnfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49wnfs