Trwa ładowanie...

"Panorama": zawieszono dwie osoby za rażące błędy w programie

Share
"Panorama": zawieszono dwie osoby za rażące błędy w programieŹródło: AKPA
d44hl0v

Sekretarz redakcji ”Panoramy” oraz jeden z jej wydawców zostali zawieszeni przez szefa TVP2 Jerzego Kapuścińskiego. Powodem tej decyzji są rażące błędy, które pojawiały się ostatnio w ”Panoramie”, w tym zilustrowanie ostatnio materiału o sektach zdjęciami z Jasnej Góry.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, z raportu Press-Service Monitoring Mediów wynika, że w maju br. ”Panorama” była niechlubnym liderem wśród głównych dzienników pod względem wpadek - zaliczyła ich aż 13 (siedem językowych, trzy techniczne i trzy merytoryczne). Wśród tych ostatnich znalazła się m.in. mapa, z której wynikało, że 13 reprezentacji w trakcie Mistrzostw Europy będzie nocowało w Polsce.

Czarę goryczy przelało jednak wydanie z wtorku 10 lipca br. Zaprezentowano w nim materiał Justyny Majewskiej dotyczący rozwodu hollywoodzkich gwiazd: Katie Holmes i Toma Cruise'a oraz ich problemów związanych z przynależnością do sekty scjentologów. Autorka materiału poruszyła przy okazji temat sekt religijnych i ekonomicznych w Polsce, który zilustrowany został zdjęciami modlących się na Jasnej Górze.

d44hl0v

- Zostało to potraktowane przez dyrekcję TVP2 jako rażący błąd - tłumaczy Wirtualnemedia.pl Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP. Dlatego podjęte zostały radykalne działania.

- Do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy, zostali zawieszeni: sekretarz redakcji ”Panoramy” oraz osoba odpowiedzialna za wydanie z wtorku 10 lipca br. - głosi oświadczenie TVP przesłane do portalu Wirtualnemedia.pl. Wydawcą ”Panoramy” tego dnia był Jan Ciszecki.

Zdaniem Jerzego Kapuścińskiego, błędy w ”Panoramie” były spowodowane brakiem nadzoru osób kierujących redakcją serwisu. Jacek Skorus, kierownik dziennika TVP2 był ostatnio przez dłuższy czas na zwolnieniu lekarskim, a obecnie przebywa na urlopie. Dlatego od 13 lipca br. obowiązki szefa ”Panoramy” pełnić będzie Maciej Bernatt Reszczyński, zastępca dyrektora biura koordynacji programowej TVP.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d44hl0v

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d44hl0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44hl0v
d44hl0v