Trwa ładowanie...

"Pan i Pani Bloom": Polska premiera serialu

Share
"Pan i Pani Bloom": Polska premiera serialu
Źródło: NBC Network
d39tfls

Jeszcze w tym miesiącu w polskiej telewizji zadebiutuje amerykański serial sensacyjny - *"Pan i Pani Bloom". O czym jest ta produkcja?*

Widzowie mogą spodziewać się zabawnego, choć pełnego napięcia dramatu szpiegowskiego. Głównymi bohaterami są Steven oraz jego żona, Samantha. Jest to typowe małżeństwo prowadzące własną firmę cateringową w Los Angeles. Kiedyś Bloomowie należeli do najlepszych agentów w historii CIA do momentu, gdy poznali się w pracy, zakochali się w sobie i postanowili odejść ze służby. Po pięciu latach para wraca do pierwotnego zajęcia. A wszystko za sprawą przyjaciela, Leo Nasha, który zaginął, tropiąc rosyjskich handlarzy bronią.

d39tfls

Para otrzymuje zadanie zlokalizowania i uratowania Leo. Bloomowie zostają wrzuceni z powrotem w świat, w którym żyje się na krawędzi. Podążając za śladami wiodącymi do rozmaitych miast na całym świecie – do Madrytu, Paryża, Moskwy, Steven i Samantha szybko zdają sobie sprawę, że być może ten pełny emocji i tajemnic styl życia dostarcza właśnie takich wrażeń i romantycznych uniesień, jakich brakowało w ich małżeństwie.

Emisja pierwszego docinka "Pan i Pani Bloom" już 19 listopada o godzinie 16.30 na antenie TVN 7. W kolejne soboty serial oglądać będzie można o godzinie 18.30.

Zobacz także:

d39tfls

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d39tfls

Podziel się opinią

Share
d39tfls
d39tfls