Trwa ładowanie...
d2lv8tn

Pamiętniki z wakacji

Najnowsze informacje
4.6
(1282 głosy)
Oceń:

"Pamiętniki z wakacji" to nowy serial popularnego gatunku docu – soap, przygotowany przez Telewizję Polsat. Skandale, zdrady, romanse i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty! Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej oprawie.

W każdym odcinku nowej produkcji widzowie poznają dwie historie grupy przyjaciół, którzy spędzają wakacje w egzotycznych miejscach na południu Europy. W czasie wakacyjnej przygody wszystko może się zdarzyć! Poznamy więc historię młodej dziewczyny pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia.

Czy spotka odpowiedniego mężczyznę? Zaznajomimy się również z rodziną, która na co dzień boryka się z problemem ojca otaczającego wszystkich jej członków nadmierną kontrolą. Czy potrzeba dominacji zamieni wymarzone wakacje w piekło? A jak to na wakacjach bywa, nie może zabraknąć też miłości „niemożliwej”, czyli fatalnego zauroczenia nastoletniej uczestniczki wycieczki w swym opiekunie. Do czego może doprowadzić nieodwzajemnione uczucie? O co oskarży nauczyciela odrzucona dziewczyna?

W serialu zdradzimy również tajemnice męskich przyjaźni. O tym, jak cienka jest ich granica będzie można przekonać się już w październiku na antenie Polsatu! Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość.

Pamiętniki z wakacji
Tytuł oryginalny

Pamiętniki z wakacji

Gatunek

serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lv8tn
d2lv8tn
d2lv8tn