Trwa ładowanie...
pakt

"Pakt" - wkrótce premiera drugiego sezonu

Share
"Pakt" - wkrótce premiera drugiego sezonu
d1zbp39

Jesienią (dokładna data nie została jeszcze podana) na antenę trafi drugi sezon serialu "Pakt" telewizji HBO. Do głównej roli powraca Marcin Dorociński. Zmienił się jednak reżyser.

Pierwszy sezon cieszącego się dobrą opinią wśród widzów i krytyków serialu "Pakt" wyreżyserowany został przez Marka Lechkiego. Twórca zajął się jednak innymi projektami. W minionym roku do realizacji drugiego sezonu zaproszony został Leszek Dawid, autor takich filmów, jak "Ki" czy "Jesteś Bogiem". Reżyser po raz pierwszy pracuje nad serialem.

d1zbp39

- Cieszę się, że miałem przyjemność pracy z Markiem Lechkim. Podobnie jest z Leszkiem Dawidem - komentuje Marcin Dorociński, który ponownie wciela się w postać dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego. - Sposobem pracy, przygotowaniem, poczuciem humoru, odwagą, siłą i - mimo że zdjęcia trwają przez kilka miesięcy - chłopaki są do siebie bardzo podobni. Są tak samo wytrzymali na stres, na obciążenia i zmęczenie. Tak, jak z Markiem, praca z Leszkiem to olbrzymia przyjemność i przygoda. Kręcimy serial, skupiamy się na naszych zadaniach, robimy to, co kochamy. W ekipie zresztą jest wiele osób z pierwszego sezonu. To zaszczyt być częścią tego zespołu.

Drugi sezon "Paktu" będzie się składał z sześciu odcinków. Poza Marcinem Dorocińskim do obsady powraca Witold Dębicki. Wśród nowych nazwisk znalazła się Magdalena Popławska, a także Zbigniew Zamachowski.

Za zdjęcia ponownie odpowiada Paweł Flis. Autorami scenariusza są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki.

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39