Ostra walka w "Złotopolskich"

Ostra walka w "Złotopolskich"
Źródło zdjęć: © Jacek Urbaniak/PAP/TVP

29.11.2010 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serialu "Złotopolscy" trwa walka o Tomka. Biorą w niej udział Marylka i Berta. Jak to się wszystko zakończy?

Berta (Paulina Chruściel)
dowiaduje się, że Tomek (Piotr Szwedes)
nie dostał rozwodu gdyż Marylka (Anna Przybylska)
wyznała mu przed sądem miłość. Nie wierzy w wersję wydarzeń przedstawioną przez Tomka Gabriela, postanawia porozmawiać z jego żoną twarzą w twarz. Sprawa rozwodu była dla Berty kluczowa, nie chciała by poród odbywał się w czasie, gdy ojciec dziecka będzie mężem innej kobiety.

Na spotkaniu w pubie Berta Stockman dowiaduje się, Marylka faktycznie chciała zwrócić Tomkowi wolność, ale że zmieniła zdanie, że nadal go kocha i nie zamierza odejść. Słowa, które wypowiada z zacięciem na twarzy Marylka bardzo ją ranią.

Berta nie jest przekonana czy Tomek otacza ją prawdziwą miłością, nie jest przez niego faworyzowana, zaczyna podejrzewać, że planuje z nią przyszłość ze względu na dobro potomka. Bez zbędnych komentarzy i wyjaśnień informuje go, że postanowiła zamieszkać z przyjaciółką, Kaliną (Anna Dereszowska).

Czy Marylka dopnie swego i odzyska mężczyznę swoje życia? Obie kobiety będą miały złamane serce, a Tomek poważny dylemat. Zapraszamy do śledzenia wątku w grudniu w serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także