Trwa ładowanie...

Ola Ciupa będzie trenować Polaków

Share
Ola Ciupa będzie trenować Polaków
Źródło: AKPA
d488p6b

Ubrana w zmysłowe, obcisłe trykoty będzie pokazywać w jaki sposób wykonywać ćwiczenia? Cóż, jeśli fani pięknej gwiazdy mieli chęć na taki scenariusz, to muszą obejść się smakiem. Ciupa co prawda pokaże jak trenować, by mieć piękną sylwetkę, ale na pewno nie będzie epatować seksapilem (więcej na ten temat TUTAJ)
.

Nowy program o fitnessie wystartuje jesienią. Jak donosi "Fakt": Ciupa będzie pokazywała kobietom, jakie powinny wykonywać ćwiczenia na poszczególne partie mięśniowe. A że nie jest profesjonalną trenerką, nad jej ćwiczeniami będzie czuwał specjalista.

d488p6b

Program znajdzie się w ramówce stacji 4Fun Dance&Fit. Według Akpy Ciupa nie stanie się nową Chodakowską, ponieważ to nie ona wystąpi w roli trenera. Trener, specjalista od crossfitu, będzie jej towarzyszył. To nie będą ćwiczenia na siłowni. Tak naprawdę wystarczy tylko ławka w parku! Chcemy pokazać, że nie trzeba kupować drogiego karnetu na siłownię, żeby ćwiczyć i że to naprawdę może być efektywne! A widzowie będą mogli ćwiczyć razem ze mną - cieszy się Aleksandra.

Będziecie oglądać i trenować?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d488p6b

Podziel się opinią

Share
d488p6b
d488p6b