Trwa ładowanie...

Odchodzi dyrektor Programu I Polskiego Radia!

Jak donosi "Presserwis", Rafał Porzeziński odchodzi ze stanowiska dyrektora Programu I Polskiego Radia, które zajmował przez dwa lata.

Share
Odchodzi dyrektor Programu I Polskiego Radia!
Źródło: screen z TV Republika
d2wm6gf

W Jedynce spekulowano o odejściu Rafała Porzezińskiego, odkąd prezesem spółki został w marcu ub.r. Jacek Sobala. Rafał Porzeziński nie odpowiedział na pytania "Presserwisu". Również rzeczniczka Polskiego Radia Małgorzata Kaczmarczyk nie udzieliła odpowiedzi na pytanie, czy dyrektor został odwołany. Dwa niezależne źródła twierdzą jednak, że Porzeziński żegna się ze stanowiskiem.

Rafał Porzeziński został dyrektorem radiowej Jedynki w połowie stycznia 2016 roku, wcześniej pracował m.in. w Telewizji Republika. Zapowiadał poprawę wyników anteny, tymczasem spadki słuchalności się pogłębiały - w fali wrzesień-listopad ub.r. udział Programu I w czasie słuchania spadł do 7,1 proc., czyli najniższego poziomu w historii badań Radio Track (w tej samej fali w 2015 roku było to 9,2 proc.).

Według nieoficjalnych informacji "Presserwisu" po odejściu Porzezińskiego tymczasowo obowiązki dyrektora ma pełnić Marek Mądrzejewski, jego dotychczasowy zastępca. - Nic o tym nie wiem - ucina Marek Mądrzejewski.

d2wm6gf

Podziel się opinią

Share
d2wm6gf
d2wm6gf