PublicystykaOdchodzi dyrektor Programu I Polskiego Radia!

Odchodzi dyrektor Programu I Polskiego Radia!

Odchodzi dyrektor Programu I Polskiego Radia!
Źródło zdjęć: © screen z TV Republika
Michał Dziedzic

09.01.2018 09:44, aktual.: 10.01.2018 08:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak donosi "Presserwis", Rafał Porzeziński odchodzi ze stanowiska dyrektora Programu I Polskiego Radia, które zajmował przez dwa lata.

W Jedynce spekulowano o odejściu Rafała Porzezińskiego, odkąd prezesem spółki został w marcu ub.r. Jacek Sobala. Rafał Porzeziński nie odpowiedział na pytania "Presserwisu". Również rzeczniczka Polskiego Radia Małgorzata Kaczmarczyk nie udzieliła odpowiedzi na pytanie, czy dyrektor został odwołany. Dwa niezależne źródła twierdzą jednak, że Porzeziński żegna się ze stanowiskiem.

Rafał Porzeziński został dyrektorem radiowej Jedynki w połowie stycznia 2016 roku, wcześniej pracował m.in. w Telewizji Republika. Zapowiadał poprawę wyników anteny, tymczasem spadki słuchalności się pogłębiały - w fali wrzesień-listopad ub.r. udział Programu I w czasie słuchania spadł do 7,1 proc., czyli najniższego poziomu w historii badań Radio Track (w tej samej fali w 2015 roku było to 9,2 proc.).

Według nieoficjalnych informacji "Presserwisu" po odejściu Porzezińskiego tymczasowo obowiązki dyrektora ma pełnić Marek Mądrzejewski, jego dotychczasowy zastępca. - Nic o tym nie wiem - ucina Marek Mądrzejewski.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także