Trwa ładowanie...

Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha

Obsada Twin Peaks chce Davida Lyncha
d9q263q
d9q263q

Po tym, jak David Lynch ogłosił, iż nie będzie brał udziału w realizacji nowych odcinków "Miasteczka Twin Peaks", w sieci pojawiły się głosy sprzeciwu.

- Po roku i czterech miesiącach negocjacji, zrezygnowałem, ponieważ nie otrzymałem tylu pieniędzy, ilu potrzebowałem na zrealizowanie scenariusza - napisał w oficjalnym oświadczeniu David Lynch. - W tym tygodniu zacząłem dzwonić do aktorów, informując, że nie będę reżyserować. "Miasteczko Twin Peaks" może jednak nadal powstać i trafić na antenę Showtime. Uwielbiam ten projekt i żałuję, że sprawy tak się potoczyły.

Jak należało przypuszczać, internet zawrzał. Swoje zdanie na temat realizacji "Miasteczka Twin Peaks" wyrazili między innymi aktorzy cyklu, Mädchen Amick (Shelly Johnson)
, James Marshall (James Hurley), Sherilyn Fenn (Audrey Horne), Dana Ashbrook (Bobby Briggs) i Sheryl Lee (Laura Palmer). Pod tym adresem można sprawdzić wideo, w którym artyści mówią, czym byłoby "Miasteczka Twin Peaks" bez Davida Lyncha.

Chęć przedstawienia nowych 9 odcinków kultowej produkcji, stacja Showtime zapowiedziała jesienią. Do realizacji zaproszono zarówno Lyncha, jak i Marka Frosta.

Oryginalne dwa sezony "Miasteczka Twin Peaks" wyemitowała w latach 1900-1991 telewizja ABC. Lynch nakręcił później długometrażowy film nawiązujący do historii - "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną" (1992).

d9q263q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9q263q