Trwa ładowanie...
dfqm1my

Nowy utwór twórców soundtracku "Stranger Things"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy utwór twórców soundtracku "Stranger Things"
dfqm1my

Zespół S U R V I V E zaprezentował nową kompozycję.

W skład formacji wchodzą Kyle Dixon i Michael Stein, czyli twórcy ścieżki muzycznej do serialu "Stranger Things". Panowie właśnie pracują nad nową płytą zatytułowaną "RR7349". Zestaw ukaże się 30 września nakładem Relapse Records.

Do sieci trafił drugi po "A.H.B." promujący album utwór "Wardenclyffe". Nagrania można posłuchać pod tym adresem.

dfqm1my

Oto tracklista:

"A.H.B."
"Other"
"Dirt"
"High Rise"
"Wardenclyffe"
"Sorcerer"
"Low Fog"
"Copter"
"Cutthroat"

Kyle Dixon i Michael Stein wystąpią 22 października w ICE Kraków w ramach festiwalu Unsound, gdzie premiero wykonają na żywo soundtrack "Stranger Things".

Akcja "Stranger Things" rozgrywa się w latach 80. Produkcja opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Brown). W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler). Twórcami są bracia Dufferowie.

dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my