Trwa ładowanie...
gotowe na wszystko

Nowy sezon "Desperatek" na Facebooku

Share
Nowy sezon "Desperatek" na Facebooku
Źródło: FOX Life
d4mjsuz

FOX Life w związku z premierą kolejnego sezonu popularnego serialu „Gotowe na wszystko”, która miała miejsce w niedzielę 28 listopada, przygotował dla swoich widzów nowatorski konkurs, w którym co tydzień do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Siódmy sezon „Gotowych na wszystko” będzie wyjątkowo niegrzeczny! FOX Life nie chce by widzom umknął nawet najdrobniejszy grzeszek bohaterek serialu i właśnie dlatego zachęca ich do uważnego oglądania i zapisywania serialowych występków słynnych bohaterek z Wisteria Lane.

d4mjsuz

Konkurs będzie odbywał się na portalu społecznościowym Facebook na profilach „Gotowych na wszystko” oraz kanału FOX Life. W tym celu została stworzona specjalna aplikacja, dzięki której uczestnicy zabawy będą walczyli o atrakcyjne nagrody opisując grzechy bohaterek serialu oraz zdradzając swoje. W pierwszej fazie konkursu, która rozpocznie się 29 listopada, już dzień po premierze serialu na antenie FOX Life, zadaniem uczestników będzie podanie grzechu wybranej bohaterki serialu, który ta popełniła w danym odcinku.

Raz w tygodniu, przez 4 kolejne tygodnie, osoby które w najciekawszy i najbardziej finezyjny sposób opowiedzą o grzechu, który zauważyły w odcinku „Gotowych na wszystko 7” z danego tygodnia, zostaną nagrodzone, m.in. bransoletkami Pandora, voucherami do perfumerii oraz gadżetami FOX Life. W drugim etapie internauci będą musieli udowodnić, że sami są gotowi na wszystko. Ich zadaniem będzie wybranie jednej z bohaterek serialu, której chcą powierzyć swój grzech, a następnie opisanie i opublikowanie tego grzechu. Każdy grzech trafi anonimowo lub nie (opcja do wyboru) do galerii grzechów, gdzie będzie widoczny dla wszystkich uczestników konkursu. Autorzy najciekawszych grzechów również będą mieli szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Każdy z etapów konkursu będzie trwał 4 tygodnie, zaś aplikacja będzie aktywna do końca emisji serialu na antenie FOX Life, czyli przez 23 tygodnie. Za stworzenie aplikacji odpowiedzialna jest agencja interaktywna Artegence.

„Gotowe na wszystko” to kultowy serial, wielokrotny zdobywca Emmy oraz Złotych Globów. Na amerykańskim przedmieściu Fairview na Wisteria Lane mieszkają cztery przyjaciółki. Całe ich otoczenie oraz rodziny sprawiają wrażenie idealnych. Jednak pod tą osłonką perfekcyjności kryją się mroczne historie rodem z kryminałów, zabawne dialogi i dramatyczne sytuacje. Ta wybuchowa mieszanka gatunkowa sprawiła, że serial „Gotowe na wszystko” jest tak popularny i doczekał się już 7 sezonu.

Wszystkie główne bohaterki powracają w tym sezonie oraz pojawia się nowa postać – Renee (Vanessa Williams)
, która jest koleżanką Lynette z czasów studenckich. Jest jasne, że Tom i Renee poznali się bliżej wiele lat temu, co Tom chce utrzymać w tajemnicy. Gaby dowiaduje się, że jej dziecko zostało podmienione w szpitalu co oznacza, że Juanita nie jest jej biologiczną córką. Bree rozwodzi się z Orsonem i zdradza Gaby prawdę o wypadku samochodowym z przed 11 lat, w którym zginęła matka Carlosa. Susan i Mike mają problemy finansowe i wyprowadzają się z Wisteria Lane. Ich dom zostaje wynajęty staremu znajomemu, który ostatnie lata spędził w więzieniu - Paulowi Youngowi i jego nowej żonie Beth.

d4mjsuz

Emisja serialu „Gotowe na Wszystko” na antenie FOX Life w każdą niedzielę o godz. 22.00.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d4mjsuz

Podziel się opinią

Share
d4mjsuz
d4mjsuz