Trwa ładowanie...

Nowy adorator BrzydUli

Share
Nowy adorator BrzydUli
Źródło: AKPA
d3cat54

Do serca Cieplakówny wciąż przybywa pretendentów. Jednym z nich będzie tajemniczy, przystojny, młody lekarz Piotr.

"Ula ucieka przed problemami sercowymi na Mazury. Zatrzymuje się w ośrodku wczasowym, gdzie poznaje Piotra. Choć ten bardzo stara się o jej względy, ona wciąż myśli o Marku. Rozum jednak każe jej o nim zapomnieć. Czy tak się stanie, nie wiem. Z pewnością znajomość z Piotrem szybko się nie skończy" - zdradza Julka Kamińska.

A w roli nowego adoratora Uli zobaczymy Macieja Brzoskę znanego wcześniej z serialu "Dwie strony medalu" czy "Pierwsza miłość".

"Gram Piotra, młodego kardiologa, który zakochuje się w Uli. I nie jest to dla niego tylko przygoda czy wakacyjna miłość. Jemu naprawdę zależy na tej dziewczynie. Pojedzie za nią nawet do Warszawy" - opowiada o swej roli aktor. A czy w związku z tym, że Maciej wciela się w lekarza, będziemy mieli okazję oglądać przystojnego aktora w kitlu lekarskim lub ze skalpelem w ręku? "Chyba że Ula zawita do mnie na salę operacyjną... ze złamanym sercem" - żartuje Maciej.

Czy Piotrowi uda się zdobyć serce Brzyduli? I co na to Marek? Czy wycofa się z walki o Ulę, a może w końcu uświadomi sobie, że ją kocha i zacznie o nią walczyć?

d3cat54

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cat54
d3cat54