Trwa ładowanie...

Nowości DVD w tym tygodniu

Share
Nowości DVD w tym tygodniu
d25kk1t

W tym tygodniu na sklepowych półkach pojawi się kilka interesujących nowości DVD i Blu-ray. W gronie najbardziej wyczekiwanych filmowych hitów znajdują się chociażby głośny *"Lobster' Yorgosa Lanthimosa, "Siostry" Jasona Moore’a oraz "Wstrząs" Petera Landesmana. Jakie inne nowości DVD będą mieć swoją premierę w najbliższym czasie? Sprawdź koniecznie, które tytuły mogą się znaleźć w Twojej domowej filmotece!*
"Wstrząs"
13 lipca na DVD i Blu-ray pojawi się najnowszy obraz Petera Landesmana – „Wstrząs”. Ten sportowy dramat opowiada opartą na faktach historię neuropatologa dr Benneta Omalu, który odkrył, że wyczerpujące i brutalne treningi zawodników profesjonalnej ligi futbolu amerykańskiego mają związek z późniejszymi depresjami sportowców. Jego naukowe dowody świadczące o szkodliwości poszczególnych zajęć stają się niewygodnym faktem dla włodarzy futbolowego związku. Omalu staje się jedną z najbardziej krytykowanych osób w USA. Sam lekarz chce jednak zrobić wszystko, by zapobiec kolejnym samobójczym śmierciom w sportowym środowisku. Przejmujący dramat z doskonałą główną rolą Willa Smitha.

"Wstrząs" Nośnik: DVD i Blu-ray Dystrybutor: Imperial CinePix

"Tata kontra tata"
Również 13 lipca swoją premierę na DVD będzie mieć komedia Seana Andersa – „Tata kontra tata”. Obraz ten przedstawia historię dwóch mężczyzn, którzy rywalizują ze sobą o miano lepszego rodzica. Brad stara się za wszelką cenę zdobyć sympatię latorośli swojej wybranki serca z poprzedniego związku. Zadanie komplikuje jednak biologiczny ojciec dzieci – wybuchowy i konfliktowy Dysty. Obaj panowie chcą udowodnić, że to właśnie oni lepiej sprawdzają się w roli taty. Ich rywalizacja rodzi wiele zabawnych sytuacji. W rolach głównych Will Ferrel i Mark Wahlberg. Świetna nowość DVD idealna na letni wieczór!

d25kk1t

"Tata kontra tata" Nośnik: DVD Dystrybutor: Imperial CinePix
"Las samobójców"
W tym tygodniu wśród nowości na DVD powinni znaleźć coś ciekawego także fani horrorów. „Las samobójców” w reżyserii Jasona Zady, to mroczna opowieść o młodej Amerykance, która przybywa do Japonii, by odnaleźć swoją siostrę. Zaginiona dziewczyna przepadła bez wieści w bardzo tajemniczych okolicznościach. Główna bohaterka wyrusza na poszukiwania do słynnego lasu Aokigahara, znanego jako miejsce popularne wśród samobójców. Amerykanka nie zdaje sobie sprawy, że wchodząc do tytułowego lasu ściąga na siebie ogromne niebezpieczeństwo. W rolach głównych występują Natalie Dormer, Yukiyoshi Ozawa oraz Taylor Kinney.

"Las samobójców" Nośnik: DVD Dystrybutor: Imperial CinePix

"Lobster"
„Lobster” Yorgosa Lanthimosa to jedna z najciekawszych nowości DVD ostatnich kilku miesięcy. Najnowszy film autora głośnego „Kła” opowiada słodko-gorzką historię pewnego mężczyzny żyjącego w świecie, w którym obowiązuje absolutny zakaz pozostawania singlem. Główny bohater po rozstaniu ze swoją partnerką trafia do specjalnego hotelu. Podczas pobytu w ośrodku ma on dokładnie czterdzieści pięć dni, aby związać się z nową kobietą. Jeśli mu się to nie uda, zostanie zamieniony w wybrane przez siebie zwierzę. Mężczyzna w wyniku różnych wydarzeń zbiega po pewnym czasie z hotelu. Dołącza on do grupy nielegalnych samotników zamieszkujących pobliski las. Wśród nich znajduje się pewna kobieta, z którą zawiązuje ściślejszą więź. W rolach głównych fenomenalni Colin Farrell i Rachel Weisz. Premiera już 13 lipca. „Lobster”
Nośnik: DVD
Dystrybutor: Imperial CinePix

"Zoolander 2"
Od 13 lipca do sprzedaży trafi także wydanie DVD filmu Bena Stillera – „Zoolander 2”. Sequel słynnej komedii o nieokrzesanym modelu wkracza w zupełnie nowy etap. Tym razem główny bohater i jego towarzysz Hansel wracają do świata modelingu, jednak wroga im korporacja postanawia się ich pozbyć. „Zoolander 2” to przebojowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych występują Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell oraz Penelope Cruz.

"Zoolander 2"
Nośnik: DVD
Dystrybutor: Imperial CinePix

d25kk1t

"Dama w vanie"
Nadchodzącą nowością DVD jest także „Dama w vanie” Nicholasa Hytnera. Film ten przedstawia prawdziwą historię pewnej ekscentrycznej starszej pani, która pojawia się w eleganckiej londyńskiej dzielnicy. Jej osoba szybko budzi niepokój mieszkańców tej części stolicy Wielkiej Brytanii. Wszystko za sprawą tego, że główna bohaterka mieszka w… vanie! Kobieta parkuje swój samochód na podjeździe domu Alana Benetta. Między nim a tajemniczą przybyszką zaczyna rodzić się prawdziwa przyjaźń. W rolach głównych Maggie Smith oraz Alex Jennings.
"Dama w vanie"
Nośnik: DVD
Dystrybutor: Imperial CinePix

"Czarownika: Bajka ludowa z Nowej Anglii"
Od 14 lipca w polskich sklepach nabyć będzie można jeden z najciekawszych horrorów ostatnich lat. „Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii” Roberta Eggersa to utrzymana w świetnym klimacie opowieść o pewnej wyspiarskiej rodzinie. Gdy w 1630 roku znika nowo narodzony syn, a plony zaczynają ulegać zniszczeniu, familia staje w obliczu krwawego wewnętrznego konfliktu. Jak zakończy się ta historia? W rolach głównych Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson oraz Kate Dickie.
„Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”
Nośnik: DVD
Dystrybutor: Filmostrada

"Siostry"
Jeszcze jedną nowością DVD, jaka w tym tygodniu trafi do sklepów, są przebojowe „Siostry” w reżyserii Jasona Moore’a. Ta lekka komedia opowiada o losach dwóch tytułowych sióstr – Kate i Maury, które urządzają w rodzinnym domu wielką imprezę niczym za szalonych licealnych czasów. Dziewczyny chcą na chwilę zapomnieć o trudach dorosłego życia i poczuć ponownie smak młodzieńczej wolności. W rolach głównych Tina Fey i Amy Poehler. Premiera już 14 lipca. „Siostry” Nośnik: DVD i Blu-ray Dystrybutor: Filmostrada

W. Chentkiewicz

d25kk1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25kk1t
d25kk1t