Trwa ładowanie...

Nowi Zagubieni w internecie

Share
Nowi Zagubieni w internecie
Źródło: ABC Network
d4iyl4j

Mimo, że czwarty sezon serialu Lost: Zagubieni oficjalnie zadebiutuje w lutym, już dziś na stronach kanału ABC zobaczyć można całkowicie nowe historie ukazujące życie Zagubionych przed katastrofą.

Każdego tygodnia stacja udostępni nowy 2-3 minutowy odcinek mini sagi, który uzupełni postać wybranego bohatera ujawniając dotychczas "brakujące elementy". 13 nakręconych odcinków do złudzenia przypomina migawki z przeszłości, które do tej pory mogliśmy oglądać śledząc przygody Zagubionych na wyspie.

d4iyl4j

Pierwszą postacią, którą poznamy bliżej będzie grany przez Matthew Fox'a Jack. Odcinek z jego udziałem można obejrzeć na stronach abc.com już dziś.

Ukazywane w ten sposób historie nie są scenami niewykorzystanymi lub usuniętymi z serialu. To, jak mówią twórcy świeżo nakręcony materiał, który pomoże widzom w rozwikłaniu kilku zagadek dotyczących bohaterów.

Przypomnijmy, nakręconych do tej pory pierwszych osiem odcinków nowego sezonu serialu Lost: Zagubieni kanał ABC wyemituje na początku lutego 2008 roku.

Jak tylko zakończy się strajk scenarzystów na planie ruszą zdjęcia do napisanych już kolejnych 6 epizodów. Po zakończeniu akcji protestacyjnej scenarzyści stworzą również ostatnie dwa epizody tego sezonu, co w sumie da 16 odcinków czwartego rozdziału sagi. Data ich emisji pozostaje nieznana.

d4iyl4j

Podziel się opinią

Share
d4iyl4j
d4iyl4j