Trwa ładowanie...
viva

Nowi prezenterzy w Vivie

Share
Nowi prezenterzy w Vivie
Źródło: Viva
d2dfnkf

Warszawa, 21 czerwca 2010: Dotychczasowe grono prezenterów stacji Viva Polska powiększyło się o dwie nowe osoby. Zwycięzcami programu „Hot or Not 2” zostali wczoraj Andrzej Rodzin oraz Aleksandra Kot. W nagrodę otrzymają oni trzymiesięczny staż prezenterski w Viva Polska.

Aleksandra Kot ma 20 lat. Studiuje informatykę w Bielsku-Białej, skąd pochodzi. Jej pasją jest sport – zwłaszcza siatkówka, a także muzyka. Najchętniej słucha hip hopu.

Andrzej Rodzin ma również 20 lat. Jest studentem III roku dziennikarstwa we Wrocławiu. Jest miłośnikiem gry na gitarze, sportów (koszykówka, piłka nożna, narty, snowboard) i z pasją uczy się języków obcych – zna ich aż cztery.

Pierwszym zadaniem prezenterskim Oli i Andrzeja będzie poprowadzenie programów w ramach corocznej Akcji Lato. Jeszcze w tym tygodniu wyruszą razem z pozostałymi prezenterami Viva Polska – Kasią Kępką, Darkiem Rusinem, Justyną Kozlowską i Natalią Jakułą do Trójmiasta i na Półwysep Helski, gdzie powstaną letnie wersje list przebojów i magazynów stacji. Będzie można oglądać ich na antenie Vivy od połowy lipca.

d2dfnkf

Ola i Andrzej zostali wyłonieni decyzją jury w składzie Marta „Mandaryna” Wiśniewska, Tomasz Jacyków oraz Piotr Kupicha. Jak przyznali jurorzy, wybór był w tym roku wyjątkowo trudny, ale nie mieli wątpliwości, że zwycięstwo należy się właśnie Oli i Andrzejowi. W kolejnych 10 odcinkach „Hot or Not 2” pokonali oni kilkudziesięciu innych kandydatów.

Powtórki finału „Hot or Not 2” można obejrzeć w Viva Polska w najbliższy wtorek o g. 14: 00 i w sobotę o g. 17: 00. Odcinki można również obejrzeć na oficjalnej stronie „Hot or Not 2” - http://www.viva-tv.pl/shows/hot-or-not/

d2dfnkf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dfnkf
d2dfnkf