Trwa ładowanie...

Nowe twarze w "Kawie czy herbacie?"

Nowe twarze w "Kawie czy herbacie?"Źródło: Kapif
d1duitj
d1duitj

[

]( http://www.fakt.pl )
"*Kawa czy herbata" rozkosznie budziła swoich widzów latem, będzie to więc robić także jesienią...*

d1duitj

Producenci programu przygotowali też kilka niespodzianek – jedną z nich będzie nowa para prowadzących: Klaudia Carlos, która odeszła z TVN-u oraz i Łukasz Grass – związany od kilku miesięcy z radiem TOK FM.

W audycji nie zabraknie spotkań z intrygującymi ludźmi, prezentacji ciekawych wydarzeń kulturalnych, a także porad stylistów i lekcji gotowania – swoistej telewizyjnej książki kucharskiej. A ponadto będą też felietony poświęcone interesującym pozycjom filmowym, ciekawej książce i dobrej muzyce. Prowadzący będą się spotykać z młodymi polskimi naukowcami i wynalazcami, specjalistami od zdrowego stylu życia, a Marcin Szewczak będzie przekonywał nas, że „Świat jest szalony”.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Krupa wspiera fundację Kwaśniewskiej

d1duitj

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1duitj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1duitj