Trwa ładowanie...
d3sbf5f
dziewczyny

Nowe piosenki St. Vincent i Grimes w "Dziewczynach"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe piosenki St. Vincent i Grimes w "Dziewczynach"
d3sbf5f

St. Vincent i Grimes, a także Family of the Year zaprezentują premierowe nagrania w serialu "Dziewczyny".

St. Vincent (naprawdę Annie Clarke), która jest fanką cyklu HBO i jej gwiazdy Leny Dunham, przygotowała utwór "Teenage Talk". Numer usłyszymy w najnowszym odcinku, który w Polsce zostanie wyemitowany dziś wieczorem. - Zgadaliśmy do ludzi od St.Vincent, mówiąc, że uwielbiamy Annie, a ona uwielbia Lenę, więc może ma jakiś niewykorzystany numer - opowiada odpowiedzialny za muzykę w serialu Manish Raval. - Podesłali nam demo "Teenage Talk". Lena była zachwycona.

W kolejnych epizodach usłyszymy "Entropy" Grimes. Numer powstał we współpracy z Jackiem Antonoffem z fun. i Bleachers. Family of the Year nagrali z kolei "Carry Me", który pojawi się w tle wielkiej emocjonalnej sceny.

Produkcja opowiada o czterech młodych mieszkankach Nowego Jorku i ich miłosnych, zawodowych oraz, po prostu, życiowych perypetiach. W czwartym sezonie Hannah (Lena Dunham) przenosi się do Iowa, gdzie została przyjęta na warsztaty dla pisarzy. Obok Dunham do serialu powracają Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet, a także Adam Driver.

d3sbf5f

Podziel się opinią

Share

d3sbf5f

d3sbf5f