Nowa rola Weroniki Książkiewicz

Nowa rola Weroniki Książkiewicz
Źródło zdjęć: © AKPA

27.05.2010 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Weronika Książkiewicz wygląda kwitnąco. Dopisuje jej zarówno uroda jak i pogoda ducha. Aktorkę spotkaliśmy na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Laury, dziewczyny gangstera, którego z kolei gra Jan Jankowski.

"Dla mnie to po prostu Mieciu, nie patrzę na niego jak na gangstera" - żartuje aktorka . "Myślę, że będzie to naprawdę ciekawa postać. Rola jest świetnie napisana, bardzo komediowa. Kolorowa, mocna, spontaniczna, wyrazista" - dodaje.

Jak na kobietę gangstera przystało jej bohaterka ubierać się będzie dość ekstrawagancko. To pierwsza rola Weroniki Książkiewicz po długiej, prawie rocznej, przerwie.

Głównym powodem nieobecności aktorki na planie i ekranie był oczywiście jej synek Borys, dziś czteromiesięczny już malec. Jak twierdzi jego mama "najcudowniejsze dziecko na świecie". To właśnie dzięki niemu Weronika czuje się dziś spełnioną kobietą, spokojną i radosną jednocześnie.

"Dużo zajmuję się moim kochanym dzieciątkiem. Na utrzymanie formy najlepsza jest praca i opieka nad dzieckiem. Urodzenie dziecka, to najwspanialsza rzecz, jaka może nas spotkać w życiu. Polecam wszystkim! Dla mnie mój Borysek jest najwspanialszym dzieckiem, ale pewnie każda mama tak mówi" - przyznaje z uśmiechem aktorka.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także