Norbert Leo Butz bratem Bena Mendelsohna u twórców "Układów"

Norbert Leo Butz bratem Bena Mendelsohna u twórców "Układów"
Źródło zdjęć: © megafon.pl

05.03.2014 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Norbert Leo Butz dołączył do Kyle'a Chandlera, Bena Mendelsohna, Lindy Cardellini i Sissy Spacek w nowym serialu Netflixa.

Pomysłodawcami nowej produkcji są twórcy serialu "Układy", Todd A. Kessler, Daniel Zelman i Glenn Kessler. Zrealizują oni dla platformy Netflix 13-odcinkowy thriller psychologiczny, który jeszcze nie ma tytułu. Serial przedstawi historię dorosłego rodzeństwa, którego mroczne tajemnice wychodzą na jaw, gdy do domu wraca najstarszy brat, czarna owca rodziny.

Norbert Leo Butz wcieli się w najmłodszego z braci, czarującego ekstrawertyka i właściciela warsztatu naprawiającego łodzie, który uważa się za nieoficjalnego burmistrza małej przybrzeżnej miejscowości, gdzie dzieje się akcja serialu. Kyle Chandler zagra Johna, jednego z braci, odpowiedzialnego pracownika ochrony porządku publicznego, a Ben Mendelsohn tego złego, najstarszego brata, Danny'ego. Linda Cardellini sportretuje natomiast Meg, najmłodszą z całego rodzeństwa, uzdolnioną panią prawnik, a także miłą i ciepłą kobietę, która pod ogładą skrywa wiele kompleksów.

Za kamerą staje szwedzki reżyser Johan Renck ("Breaking Bad", "Downloading Nancy"). Zdjęcia rozpoczną się pod koniec marca.

Norbert Leo Butz zagrał ostatnio w komedii "Nauczycielka angielskiego" z Julianne Moore w roli głównej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także