Trwa ładowanie...
ycipk-12iqgm

Nieoczekiwany wzrost oglądalności TVP Info. Który z kanałów informacyjnych jest teraz liderem?

Od pewnego czasu TVP Info notuje duży wzrost oglądalności. Wśród stacji informacyjnych jest już na drugim miejscu i niebawem ma szansę wyprzedzić konkurencję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP
TVP (PAP, Fot: Darek Delmanowicz/PAP)
ycipk-12iqgm

Jak donosi serwis wirtualnemedia.plpierwsze miejsce wśród stacji newsowych w listopadzie należało do TVN24, którego udział wyniósł 3,90 proc. Względem tego samego miesiąca rok wcześniej wynik ten wzrósł o 9,55 proc. Jednak prawdziwy skok zaliczyła stacja informacyjna Telewizji Publicznej. Średni miesięczny wynik TVP Info zwiększył się najbardziej w zestawieniu - o 19,87 proc, z udziałem 3,74 proc. Oznacza to, że stacja depcze po piętach swojemu głównemu konkurentowi i przy utrzymaniu takiego wzrostu będzie mogła niedługo go przegonić.

Jeszcze niedawno wielu ludzi oburzały "paski grozy" w TVP Info. Stacji zarzucano tendencyjność i manipulowanie faktami. Natomiast obecnie kanał ogląda coraz więcej osób i niedługo ma szansę awansować na pozycję lidera.

ycipk-12iqgm

Podium zestawienia stacji informacyjnych uzupełnia Polsat News. W ubiegłym miesiącu kanał miał 0,97 proc. udziału, po spadku względem listopada 2016 roku.

Jaki kanał informacyjny oglądacie?

Zobacz też: Jarosław Kaczyński w TVP Info: to ja wymyśliłem "500+"

ycipk-12iqgm

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-12iqgm

ycipk-12iqgm
ycipk-12iqgm