Trwa ładowanie...
horrory
10-09-2013 16:28

Niedzielne wieczory pełne grozy

Niedzielne wieczory pełne grozyŹródło: 13th Street Universal
dhvwv2g
dhvwv2g

Niedzielne wieczory na kanale 13th Street Universal to duża dawka silnych emocji. Stacja przygotowała na wrzesień trzy produkcje, które zmrożą krew w żyłach niejednemu amatorowi filmów z dreszczykiem. Jakie?

W ramach cyklu „Niedziele grozy” prezentowane będą kolejno filmy: „Nagi instynkt”, „Hannibal” oraz „Autostopowicz – wyścig o przetrwanie”. Emisje od godz. 22:00.

„Nagi instynkt” to film rozpoczynający cykl „Niedziele grozy”, który na dobre wpisał się do historii światowego kina. Podczas śledztwa w sprawie brutalnego morderstwa byłej gwiazdy rocka, detektyw Nick Curran (Michael Douglas) poznaje dziewczynę ofiary, ponętną i uwodzicielską Catherine Tramell (Sharon Stone)
. Tramell jest główną podejrzaną, a jednocześnie bardzo sprytną manipulatorką, która szybko owija sobie Currana wokół palca. Pojawiają się kolejne ofiary. Detektyw wytrwale próbuje dotrzeć do prawdy kim naprawdę jest Tramell. Czy kobieta jest bezwzględnym zabójcą?

Kolejna niedziela to spotkanie z seryjnym mordercą „Hannibalem”, który tym razem sam znajdzie się w niebezpieczeństwie. Kontynuacja kultowego „Milczenia owiec” to opowieść o jedynym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata Hannibalu Lecterze (Anthony Hopkins), na którym chce się zemścić Mason Verger (Gary Oldman), jedyna żyjąca ofiara oprawcy. Agentka Clarice Starling (Julianne Moore), której Lecter zniszczył karierę, zrobi wszystko, aby dopaść mordercę, zanim rozprawi się z nim Verger.

„Niedziele grozy” kończy trzymający w napięciu thriller „Autostopowicz – wyścig o przetrwanie”. Jim Halsley (C. Thomas Howell) wciąż ma w pamięci koszmarną podróż przez Teksas, podczas której był zdany na łaskę szalonego mordercy. Teraz, 15 lat po tym zdarzeniu, postanawia stawić czoła demonom z przeszłości i razem ze swoją dziewczyną wyrusza samochodem przez Teksas. Ich tropem podąża szalony autostopowicz, który ma jeden cel: zabić Halsleya i jego dziewczynę oraz każdego, kto stanie mu na drodze.

* „Nagi instynkt” – emisja w niedzielę 1 września o godz. 22:00 „Hannibal” – emisja w niedzielę 8 września o godz. 22:00 „Autostopowicz – wyścig o przetrwanie” – emisja w niedzielę 29 września o godz. 22:00*

dhvwv2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhvwv2g