Nie bała się ubrudzić. Oliwia z "Love Island" zmieniła otoczenie

Oliwia Knapek z "Love Island" w sielskich klimatach.
Oliwia Knapek z "Love Island" w sielskich klimatach.
Źródło zdjęć: © Instagram

17.08.2021 01:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Knapek z "Love Island" dała się poznać jako dziewczyna, która preferuje raczej luksusowy tryb życia. Okazuje się, że jednak nie boi się pobrudzić. I wygląda z tym świetnie.

Oliwia Knapek zrobiła ogromne wrażenie już w pierwszym odcinku drugiej edycji "Love Island". Piękna, szczupła blondynka przyciągała spojrzenia nie tylko widzów programu, ale i "ajlandersów". Panowie z willi również patrzyli na nią z nieukrywanym zachwytem.

Początkowo jednak Oliwia nie miała na "Wyspie Miłości" szczęścia do facetów. Najpierw związała się z Dominikiem, ale tutaj od razu widać było, że to nie to. Los się do niej uśmiechnął dopiero wtedy, gdy do willi wszedł Igor. Chłopak od razu wiedział, z kim chce zbudować relację i przystąpił do działania. Niestety ta relacja zakończyła się w dość burzliwy sposób.

I choć Oliwia Knapek wzbudzała spore kontrowersje, dziś już niewiele się o tym mówi. Obecnie jej media społecznościowe wypełnione są ładnymi selfie. Tym razem jednak gwiazdka "Love Island" nieco wszystkich zaskoczyła.

"Dziewczyna na polu" - napisała Oliwia Knapek. I choć nie brzmi to najbardziej elegancko, trzeba przyznać, że nawet w takiej wersji dziewczyna wygląda świetnie. Co więcej, wydaje się, że i czuje się super, bo tak promiennego uśmiechu nie da się udawać!

A czy wy lubicie takie wiejskie, sielankowe klimaty?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także