Trwa ładowanie...

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2012: Will Smith poprowadzi galę

Share
Nickelodeon Kids' Choice Awards 2012: Will Smith poprowadzi galę
d39tfls

Will Smith - znany amerykański aktor, raper i producent filmowy, poprowadzi tegoroczną galę Nickelodeon – Kids’ Choice Awards 2012.

31 marca odbędzie się wyjątkowa, bo 25-ta gala rozdania nagród, które przyznają dzieci. W tym roku wręczenie KCAs– Kids` Choice Awards - dla najlepszych osobowości w świecie filmu, muzyki, sportu i telewizji poprowadzi idol nastolatków – WillSmith. Jako laureat wielu statuetek KCAs i jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd, aktor niewątpliwie przyciągnie przed ekrany telewizorów swoich fanów, jak również miłośników samej imprezy i widzów stacji Nickelodeon.

d39tfls

„Rozdanie nagród Kids' Choice Awards to najlepsza impreza dla dzieci i nastolatków na świecie! Jestem zaszczycony, że będę mógł poprowadzić 25-tą edycję i dzięki temu osobiście uczestniczyć w tej świetnej zabawie” - powiedział Will Smith.

Smith zagrał w wielu znanych produkcjach, m.in. w filmach „Jestem legendą”, czy „Hancock”. Widzowie kochają go również za role w takich produkcjach, jak „Ja, robot”, „Dzień Niepodległości”, „Faceci w Czerni”. Tegoroczny gospodarz gali Nickelodeon jest także producentem filmowym, mającym w swoim dorobku m.in. filmy „W pogoni za szczęściem”, „Sekretne życie pszczół”, czy „Gra Zmysłów” - we współpracy z żoną - Jadą Pinkett Smith. Will Smith to także raper, znany z wielu przebojów, takich jak „Gettin' Jiggy wit It”, czy „Wild Wild West”.

W zeszłorocznej edycji KCAs, których gospodarzem był Jack Black, dzieci oddały aż 200 milionów głosów poprzez stronę internetową kanału Nickelodeon, fan page kanału na Facebooku, telefony komórkowe i aplikacje mobilne.

d39tfls

W tym roku możliwości głosowania będzie równie dużo. Oficjalną platformą do oddawania głosów jest strona http://www.nick.com/KCA12, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące kategorii, nominowanych i innych gwiazd, jak również zdjęcia i materiały wideo.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć galę na kanale Nickelodeon Polska.

Zobacz także:

d39tfls

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d39tfls

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d39tfls

Podziel się opinią

Share
d39tfls
d39tfls