Trwa ładowanie...

"Niania" z musicalem

Share
"Niania" z musicalem
Źródło: TVN
dnkapdf

Już w najbliższą sobotę, 26 września, rodzina Skalskich zaprasza swoich fanów na wyjątkowy odcinek, którego częścią będzie musical. Muzyka, śpiew, taniec, kolorowe stroje, zjawiskowe dekoracje i duża dawka dobrego humoru, jak na „Nianię” przystało. Takiego widowiska nie można przegapić!

Akcja zapowiadanego odcinka skoncentruje się na babci Frani – Apolonii (Krystyna Rutkowska-Ulewicz). Jej listy miłosne z czasów młodości staną się przyczyną dużego zamieszania. Odnaleziona korespondencja, zdaniem Frani, (Agnieszka Dygant)
będzie idealnym materiałem na musical. Przedstawienie mogłoby się odbyć w wynajętym przez Maksa (Tomasz Kot)
teatrze. Skalski nie podzieli jednak entuzjazmu żony. Zmieni zdanie dopiero wtedy, kiedy na skutek fatalnej pomyłki pomysł na musical wykorzysta jego wieczny konkurent - Lucjan Kutyś. Rozpocznie się walka o względy Teresy (Elżbieta Jarosik), która dysponuje prawami do dokumentów matki.

Romantyczny spektakl zapowiada się na prawdziwy hit. Czy tak będzie? Oceńcie sami oglądając fragment tanecznego show na pokładzie transatlantyku, z przystojnym oficerem pokładowym i odmłodzoną Apolonią w rolach głównych.

„Musicalowy” odcinek „Niani” już w najbliższą sobotę, 26 września o godzinie 20.00 na antenie TVN.

dnkapdf

Podziel się opinią

Share
dnkapdf
dnkapdf