Trwa ładowanie...

"Niania" wróciła na plan

Share
"Niania" wróciła na plan
d2ac4vf

12 stycznia, Studio Farat przy ul. Noteckiej ponownie zaczęło tętnić „nianiowym” życiem.

Aktorzy i twórcy popularnego serialu wrócili na plan, by nakręcić dziewiątą serię przygód zwariowanej i temperamentnej „Niani”. Zdjęcia potrwają do końca lutego. Na planie, obok stałej ekipy „Niani”, pojawią się nowe, znane i lubiane gwiazdy, których wcielenia zaskoczą widzów.

]Dziewiątą odsłonę życiowych perypetii rodziny Skalskich i jej przyjaciół będziemy mogli oglądać na ekranach jesienią tego roku. Widzów czeka fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji, nowe relacje między Franią i Maksem, ciekawy dobór gwiazd gościnnych. A dodatkowo wszystko grane w scenerii, która momentami prawdziwie zdumiewa. Jednym słowem – wiele będzie się działo – mówi producentka serialu, Maria Czech.

d2ac4vf

Zanim jednak zobaczymy dziewiątą serię „Niani”, wiosną na ekranach TVN pojawi się ósmy sezon serialu. Dowiemy się czy pierścionek na palcu Frani (Agnieszka Dygant)
będzie gwarancją jej ślubu z Maksem (Tomasz Kot)
. I choć tych dwoje już się zdecydowało i zadeklarowało swoje uczucia, to do ślubnego kobierca jeszcze daleka droga. Daleka i trudna, bowiem znajdą się tacy, którzy spróbują zmienić bieg wydarzeń…

Jak potoczą się losy Frani i Maksa? W czyich ramionach zapomnienia szukać będzie rozżalona Karolina (Tamara Arciuch)
i co na to uszczypliwy Konrad (Adam Ferency)? A także, jak w tym nieco innym „domowym układzie” odnajdą się dorastające dzieci? Przekonamy się już wiosną tego roku, w ósmej serii „Niani”.

Kto zna Franię Maj wie, że nie na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. O tym, już w kolejnych sezonach „Niani” - które zobaczymy na antenie TVN wiosną i jesienią roku.

d2ac4vf

Podziel się opinią

Share
d2ac4vf
d2ac4vf