Trwa ładowanie...

Niania: Ciąża u Skalskich?

Share
Niania: Ciąża u Skalskich?
Źródło: TVN
d4dpv0z

Wiosna to pora roku, która bez wątpienia należy do zakochanych. W rodzinie Skalskich aura miłości unosi się w powietrzu od dłuższego czasu.

Tym razem jednak nie chodzi o Franię i Maksa, a Małgosię. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, w dwóch kolejnych odcinkach "Niani" zobaczymy jak z pozoru niewinne zauroczenie młodej Skalskiej wywróci życie całej rodziny do góry nogami. Wielka miłość czy może fatalna znajomość? Czym okaże się dla Małgosi związek z Michałem? Jak zareaguje Maks zastając swoją "małą córeczkę" w łóżku z obcym mężczyzną? Czyżby Skalski miał zostać dziadkiem, a może ojcem?

Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot. To stare jak świat przysłowie, mimo upływu lat, nie traci na aktualności. Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) po raz pierwszy odczują je na własnej skórze, kiedy dorastająca Małgosia (Maria Maciejowska) przedstawi im swojego chłopaka.

Michał - przystojny i dobrze zarabiający model, syn wziętego chirurga plastycznego - od razu zaskarbi sobie sympatię Frani. Ze zjednaniem przychylności Maksa będzie jednak dużo trudniej. Skalski bardzo wysoko ustawi poprzeczkę swoich wymagań przed absztyfikantem córki. Na każdym kroku będzie starał się dowieść Małgosi, że Michał to nie jest chłopak dla niej. Ona z kolei po kilku nieudanych próbach przekonania ojca do swoich wyborów zdecyduje się na bardzo odważny i dość ostateczny krok... Jaki? Przekonajcie się sami, oglądając pierwszy odcinek "Niani" w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godzinie 20. 00 na antenie TVN. W rolę Michała wcielił się Żora Korolyov.

d4dpv0z

Czy znajomość Małgosi i Michała skończy się happy endem? Ich historię można porównać do "Romea i Julii", gdzie zamiast zwaśnionych rodów będzie uparty ojciec, który narobi szumu za kilkupokoleniową rodzinę. Szczególnie w sytuacji, kiedy razem z Franią nakryją zakochanych w łóżku! Takiego Maksa jeszcze nie znamy...Skoro tak zareaguje na widok dorosłej córki w objęciach mężczyzny, to jak przyjmie wiadomość, że może zostać dziadkiem?

Małgosia będzie miała co do tego pewne obawy, którymi podzieli się z Franią. W końcu obie Skalskie zdecydują się na wizytę u ginekologa. Jaki będzie jej wynik? Pozytywny. Rodzina Skalskich powiększy się. Pozostaje jednak pytanie - która z nich jest w ciąży - Frania czy Małgosia? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznacie w drugim odcinku "Niani", emitowanym o godzinie 20. 35 na antenie TVN.

d4dpv0z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dpv0z
d4dpv0z